Меню
Назад » » 2013 » Жовтень » 28

РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ – ПРІОРИТЕТ У ДІЯЛЬНОСТІ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

Глава держави неодноразово наголошував на тому, що створення сучасних умов життя на селі в соціальному, культурному і духовному розумінні - найперше завдання для місцевої влади. Тому земельна, медична, освітня реформи, реформа соціального забезпечення мають працювати на підвищення якості життя селян.

Обласна влада на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Рижуком злагоджено та системно працює на розвиток районів та сільських територій області. За останні роки прийнято низку відповідних програм. Основні показники розвитку районів та сільських територій закладені в обласній стратегії розвитку Житомирської області до 2020 року, в програмах соціального та економічного розвитку районів.

На цьому наголошувалось під час проведення творчих звітів, які проходять щопонеділка на головній сцені області Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги відповідно до Указу Президента України «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» з урахуванням клопотання Міністерства культури України і присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Першими естафету творчих звітів відкривали колективи Чуднівського району, далі – Черняхівського району, і третіми були таланти Червоноармійського району.

На відкритті творчих звітів районів голова ОДА Сергій Рижук зазначив, що такі заходи мають вагоме значення у збереженні самобутності та історичної ідентичності українського народу. Вони демонструють не лише таланти нашого краю, а й трудові здобутки, впевнений рух вперед у питанні економічного, соціального, культурного розвитку сільських населених пунктів.

Так під час творчого звіту Червоноармійського району голова Червоноармійської РДА Станіслав Карпінський наголосив, що вже три роки поспіль Червоноармійський район демонструє позитивну тенденцію соціально-економічного розвитку. У районі реалізовуються соціальні ініціативи Президента України з розвитку культури, освіти, спорту, соціальної сфери. У районі немає жодного села, в якому не було б відремонтовано школу, не відновлено чи збудовано новий клуб або будинок культури.
Аналогічна ситуація спостерігається по всій області. Підвищення рівня оплати праці в сільському господарстві, додаткове створення робочих місць, збільшення виплат за оренду земельних ділянок, створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів – це питання, вирішенню яких влада приділяє особливу увагу.

Головна мета перетворень, ініційованих Президентом України у сфері сільського господарства, – зробити реальним господарем на селі людей праці – тих, хто реально обробляє благодатні українські землі.
Довідково:

Цьогоріч райони області звітують по черзі згідно зворотного напрямку абетки. Творчі звіти розпочинаються щопонеділка о 15 годині. Вхід вільний для всіх бажаючих долучитися до культурної спадщини наших земляків. Кращі колективи області братимуть участь у заключному гала-концерті, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, на сцені палацу «Україна» в Києві.

Прес-служба облдержадміністрації Додав новини ubort
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]