Меню
Назад » » 2012 » Жовтень » 10

Секретаря міської ради знову не обрали... Й не оберуть?

2 жовтня відбулась 22-а сесія Олевської міської ради, порядок денний якої включав 9 питань, більшість яких, як і завжди, були суто технічними - «надання дозволів на розроблення проектів землеустрою...», «затвердження проектів землеустрою...» тощо. Мабуть й через це, явка депутатів була низькою - в кінці кінців, їх назбиралося 19 (з 32-х). Не привабило відсутніх й головне питання, яке стояло першим, - «Про обрання секретаря міської ради». Хоча, склалось враження, це питання не цікавило нікого - ні присутніх депутатів, ні міського голову.

Мабуть, відчуваючи безперспективність розгляду даного питання, депутати ще до початку сесії у формі легкої розминки провели дискусію довкола двох тем: «Чи відповідають дійсності чутки про закриття Олевської лікарні?» та щодо поганого стану доріг в Олевську. Обговорення намірів влади перевести, начебто, надання більшості медичних послуг з Олевська в Овруч припинилось після появи на сесії (із запізненням) депутата Н.І.Біленець, яка офіційно, як начальник відділу охорони здоров'я РДА, заявила; «То все - брехня!» - і бажання депутатів направляти відповідний запит до райдержадміністрації зникло (назавжди чи лише до виборів, покаже час).Тему щодо стану доріг підняв депутат В.В.Коц, який заявив: «В Рокитному вкладають мільйони в будівництво доріг, а в Олевську ложки асфальту не поклали за рік!». Він запропонував перекрити рух центром міста вантажних машин і висунути керівництву Укравтодору ультиматум, щоб примусити їх направити кошти на ремонт олевських доріг. Гострий обмін думками, начебто, виявив згоду депутатів - написати ще одного листа Укравтодору, але жодного рішення на сесії не голосувалося, тим більше, що сесія на той час й не була відкрита лише через півгодини розмов «за круглим столом» депутати розпочали сесію. Найперше, що вони зробили - обрали лічильну комісію, щоб провести вибори секретаря міськради, але, як виявилося, роботи для комісії не знайшлось.

Міський голова жодної кандидатури не запропонував, а його питання до депутатів, чи провели вони обговорення між собою і чи віднайшли спільну кандидатуру, щоб її запропонувати на розгляд сесії, повисло у повітрі - депутати без ентузіазму, кволо кидали репліки: «Ми ще думаємо... Недоговорились ...Ще в поисках... В роздумах...».
Було вирішено перенести це питання на наступну (чи - на наступні?) сесію. А.В.Повар «оптимістично» заявив: «І воно /питання про обрання секретаря- авт./ буде кожний раз стоять першим питанням...». Складається враження, що дана посада нікому не потрібна - ні міському голові, ні працівникам ради, ні депутатам.

Серед інших питань можна виділити ще одну тему - про дитячі майданчики, дискусія щодо намірів зведення яких в місті спричинила у серпні гостре протистояння між депутатами та міським головою, загострило до межі стосунки між A.В.Поваром та Т.В.Зарубою. Так ось, майданчиків від міської ради в місті як не було, так і не буде (і навіщо депутати розсердили мера?): кошти у сумі 215 тис. гривень ще на минулій сесії депутати (голосували не всі...) віддали районній владі для будівництва котельні в ЦХЕТУМІ. Натомість, районна рада 28 вересня віддала «свої» гроші міській раді - теж 215 тис. гривень, але цільові - на заробітну плату працівникам дошкільних закладів міста. На жаль, в Україні встановилася практика, що ті кошти, які не доплачує держава на заробітну плату працівникам соціальної сфери органам місцевого самоврядування, забираються із місцевих бюджетів, а села і міста страждають по причині відсутності достатніх коштів на розвиток інфраструктури, на побудову тих самих дитячих майданчиків. Залишається лише сподіваися на благодійну допомогу приватних підприємців та тих кандидатів у народні депутати, які мають доступ до «великих грошей». Так в Олевську з'явився майданчик від B. Пехова, а незабаром (про що йшлося на сесії) будуть зведені два дитмайданчика від М.Тимошенка. Якщо так буде й далі, то українці скоро полюблять вибори - парламентські (на інших, на таку щедрість годі сподіватися - не ті масштаби, не той формат...)

P.S. Щодо долі Т.В.Заруби, то як нам стало відомо, вона вже працює заступником директора Олевської гімназії з виховної роботи (в минулому році дана посада в гімназії була скорочена, в нинішньому навчальному році - знову відкрита).

з газети "Незалежна" від 5.10.2012

Додав новини news_kor
avatar
0
8
Всерівно у міськраді має бути секрктар. На кандидатуру має 1-е право пан голова, затім пани депутати,за якими вирішальний голос.
avatar
-1
7
Дуже брудна справа, навіть на Олевському рівні. Деякі радикальні партєйки, мабуть перебуваючи в агонії, переходять етичні норми і захльобуються .... брудом. Вибори пройдуть, а нам усім в Олевську на день по нандцять разів зустрічатися. А може ще разом прийдеться боротися за школи, лікарню, дизель-поїзди...
avatar
0
6
Політика це грязна справа!!!
Тут можна вести бесіди без кінця і кожен по-своєму буде правий!!!
Хоча у загальному я не знаю ні одного політичного діяча/вождя за весь час існування України, СССР, Київської Русі, Речі посполитої і т.д. яким би були задоволені всі!!!
А це тому що кожен рветься до влади перш за все щоб собі і своїй команді і спонсорам увірвати!!!
avatar
-2
5
На Олевському міському владному олімпі - київська верховно-радна скіперіада...Міськрада - не керована мером..і протистояння продовжується. Свободівці можуть запропонувати своїх:націонал-свідомі, є такі, що одну книжку прочитали, а є, що і не одну. Вибір є і він за депутатами.
avatar
1
9
А от комуна вже нічого не зможе запропонувати. Ваш час скінчився - готуємося до національного трибуналу над злочинами комуни та комуністичними злочинцями.
avatar
3
3
І для чого цей матеріал? Чим покращиться життя у Олевську як оберуть секретаря??? НІЧИМ!!!
От тим і займається міська рада, що переливає з пустого в порожнє і в козаків грається!!!
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]