Меню
Назад » » 2011 » Березень » 21

«СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

У січні 2006 року в Україні був створений Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до Серця", засновники якого поставили за мету – порятунок життя і здоров'я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю і публічного звітування та проведено Акцію"Почуйте всі!" з метою збору коштів для лікування дітей. 
Акція, котра полягає в суспільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання, проводиться щорічно, весною, з тією різницею, що кожного року з галузей дитячої медицини вибиратиметься нова тема. Сам збір коштів проводитися волонтерами, котрі обов'язково мають спеціально виготовлені скриньки для збору грошей та бейджі-ідентифікатори з символікою Фонду, щоб запобігти шахрайству. Волонтери наклеюють кожному, хто вкине гроші до скриньки, сердечко-наклейку щоб до кінця дня всі бачили, як багато людей встигли приєднатись до Акції, щоб подарувати допомогу діткам.
Наприкінці лютого в Житомирі відбулася нарада організаційного комітету з проведення Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" допомоги дітям хворим на цукровий діабет. Був обговорений План проведення акції в 2011 році, механізм організації та шляхи залучення учнівської та студентської молоді до рядів волонтерів.
Наш район не залишився осторонь: після сесії районної ради депутати, голови сільських, селищних рад та запрошені на сесію активно долучилися до Акції - відгукнулись на заклик та зібрали кошти, в сумі 1151 гривня в скриньки волонтерів ЦСССДМ на допомогу дітям хворим на цукровий діабет. Таким чином добру справу розпочато! Бажаючі приєднатись до Акції можуть сплатити кошти на рахунок для благодійних внесків: р/р 2600901011888 в КФ ВАТ "Кредобанк" м.Київ, МФО 321897 ЄДРПОУ 34354227 Найменування платежу: "благодійний внесок на придбання медичного обладнання Житомирської області. Допоможемо разом!

Додав новини Shura1989
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]