Меню
Назад » » 2014 » Липень » 24

Сергій Машковський новий голова Житомирської ОДА

23 липня у сесійній залі Житомирської обласної державної адміністрації відбулося офіційне представлення нового керівника області.

Сергій МашковськийПерший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко представив у Житомирі новопризначеного голову облдержадміністрації Сергія Машковського. Він зачитав Указ Президента України № 611/2014 «Про звільнення С. Кізіна з посади голови Житомирської обласної державної адміністрації» та Указ № 612/2014 «Про призначення С.Машковського головою Житомирської обласної державної адміністрації».

Геннадій Зубко подякував Сидору Кізіну за плідну роботу, адже йому вдалося збалансувати основні процеси, від яких залежить життєдіяльність області. Він додав: «Сподіваюся, що енергія Сидора Кізіна та його потенціал будуть належним чином використані в нашій державі».

У своєму виступі Сидір Кізін наголосив: «Після революції гідності відбувся переворот у свідомості громадян і ми прийшли з наміром втілити ці зміни в життя. Хочу подякувати всім, хто весь час був поряд, підтримував і критикував нас. Наша команда дослухалася до думки громади і корегувала свою діяльність. До влади прийшли молоді люди і я не шкодую, що дав їм можливість працювати разом зі мною. Сьогодні наша команда складає свої повноваження. Бажаю новому голові облдержадміністрації успіхів, енергії та рішучості для продовження усіх змін, які є незворотніми. А ми надалі будемо підтримувати Житомирщину».

Сергій Машковський подякував за довіру та окреслив пріоритетні напрямки роботи на посаді голови облдержадміністрації.

Першочерговим завданням є подолання корупції.
Пропоную розпочати цей процес з інформування населення та налагодження контакту з громадою області.
По-друге, виступаю за прозорі призначення на посади та відкриту кадрову політику.
Третє завдання – розслідування справ проти житомирських активістів майдану та притягнення винних до відповідальності.
Четвертий крок – наведення порядку з неконтрольованим виділенням земельних ділянок, а особливо земель запасу.
П’яте завдання – ефективне використання бюджетних коштів та забезпечення людям гідного життя. Зараз маємо допомагати нашим військовим на фронті.

Серйозним викликом для нас буде осінньо-зимовий період та використання альтернативних джерел енергії. І не менш важливим є реформування державного управління шляхом розширення повноважень територіальних громад.
Вважаю, що представники влади на всіх рівнях повинні консолідувати свої зусилля та працювати разом», - зазначив Сергій Машковський.

 
  Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]