Меню
Назад » » 2015 » Липень » 10

Сергій Машковський про корупцію та бурштин. ВІДЕО

«Я готовий стати модератором в боротьбі з корупцією у нас в області», – про це заявив голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський після наради під головуванням Президента Петра Порошенко, яка відбулася 08.07.15 в м. Одеса.

 

Сергій Машковський розповів, що Житомирська область виконує всі поставленні завдання: «Будівництво фортифікаційних споруд, нарахування субсидій, проведення адміністративно-територіальної реформи – пріоритетні завдання для нас. Все виконується чітко, у встановлені Президентом терміни», – та наголосив на тому, що повністю підтримує ініціативу Глави держави перейти на електронний документообіг і запровадити систему електронних державних закупівель.


Керівник області повідомив, що розпочав дієву боротьбу з незаконним видобутком бурштину. «Президент та правоохоронні органи теж націлені на цю боротьбу. Об’єднавши зусилля, нам вдасться це зробити», – сказав голова облдержадміністрації додавши, що вирішення цієї проблеми багато в чому залежить від прийняття законодавчих рішень.


Сергій Машковський сказав, що повністю підтримує діяльність нового очільника Одеської області Міхеіла Саакашвілі.

Передає  Житомирська обласна державна адміністрація

Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]