Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 13

Шахтар і вдома умудрився програти...

51570 глядачів та трибунах «Донбас арени», та десятки мільйонів у екранів телевізорів, зібралися, щоб разом по вболівати за найкращу українську команду. Але дива не сталося… Стартовий тиск гірників ледве не приніс плоди. На восьмій хвилині Жадсон дотепним пасом вивів Дугласа Косту на побачення з Віктором Вальдесом, але воротар удар у ближній кут парирував. Трохи згодом бразильці вже помінялися ролями, але і з ударом Жадсона голкіпер каталонців упорався. Ще одна невдала спроба останнього відкрити рахунок ознаменувала кінець домінування "Шахтаря" й досить швидкий перехід ініціативи до гостей. Донеччан вистачило лише на півгодини, і все.

Сигналом до тотального наступу стала "пристрілка" Ліонеля Мессі на 28-й хвилині. Невдовзі протягом однієї атаки "Барси" вболівальники гірників двічі хапалися за голову. Спочатку Ярослав Ракицький врятував команду, вибивши м'яч із практично порожніх воріт після удару Адріано, а потім Мессі, продершись крізь захисний частокіл, намагався дотепно перекинути м'яч над Андрієм П'ятовим. Трохи прорахувався з висотою, позбавивши глядачів маленького дива.
Та Мессі не був би самим собою, якби принаймні не спробував реабілітуватися. У цьому сезоні йому рідко це не вдається. Прийнявши на 43-й хвилині пас Даніеля Алвеса, Лео у своєму стилі - витончено та майстерно - вразив ціль.

До перерви "Шахтар" іще міг відігратися, але після штрафного у виконанні Жадсона Вальдес не без складнощів витягнув м'яч із правого верхнього кута.
У другій 45-хвилинці гості контролювали хід гри та її темп - з одного боку, не надто прагнучи побалувати аудиторію яскравим спектаклем, а з іншого - досить надійно пильнуючи будь-які прояви активності з боку суперника. Відповідно й по-справжньому гострих моментів біля обох воріт виникало небагато. На 59-й хвилині Мессі вивів на ударну позицію Ібрахіма Афеллая - П'ятов у красивому стрибку відвів загрозу, а добивання Даніеля Алвеса пішло значно вище. Не оцінив асистентські здібності аргентинця й Педро Родрігес, "вистріливши по горобцях" за десять хвилин до завершення основного часу.

Та й гірники відповіли люб'язністю, коли Марсело Морено не зміг замкнути зручний пас Генріха Мхітаряна з правого флангу. І сам Мхітарян був близьким до успіху, але його удар на 74-й хвилині Вальдес парирував, зробивши найефектніший "сейв" матчу.
Останні 10 хвилин проходили дещо повільніше. Господарі, фізично не встигаючи за швидконогими «іспанцями» , змушені були фолити навіть поблизу центра поля. До закінчення матчу рахунок так і не змінився – 1:0 на користь «Барселони», а 6:1 за сумою двох матчів.

Отже, "Барселона" впевнено підтвердила амбіції одного з фаворитів поточного розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА. Її суперник стане відомий ввечері, після лондонського поєдинку "Тоттенхема" та "Реала". Українській команді залишається зосередитися на власному чемпіонаті, та готуватися до Євротурнірів наступного сезону.

Додав новини news_kor
avatar
0
3
Ну шо кроты...Обісрались сьогодны !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar
2
2
Шахтар нормально грав всю гру.... провалів здається не було....
і самовіддача у всіх вчора була на високому рівні!!!
avatar
1
1
Думаю вболівальники Шахтаря пророка-віщуна восьминога павлика засмажать=) Хоча перших 30 хвилин наші вилядали пристойно, але втомилися, і розчарували всіх
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.