Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 9

Шахтар в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

"Шахтар" вперше за десять років після дебюту у Лізі Чемпіонів вийшов до плей-офф найпрестижнішого клубного змагання Європи. Що цьому передувало ми знаємо, але вчорашня впевнена перемога над португальською «Брагою» дає всі підстави стверджувати, що донецька команда на сьогодні одна з найсильніших в Європі.
 8 грудня 2010 року, за чверть десята вечора. Переповнений стадіон «Донбас-арени» і мільйони українських телеглядачів, які щиро вірять в те, що «Шахтар» виправдає всі сподівання і нарешті вперше в історії увійде до стадії плей-офф. Незважаючи на вигідне турнірне становище хвилюванню не було меж. Тим паче суперник в попередньому матчі Ліги чемпіоні в прагматичному і раціональному стилі здолав лондонський "Арсенал". Перемога дозволила португальцям будувати, хоч і несміливі, але теоретично-ймовірні плани на успішний виступ у цьому турнірі.
 І все ж таки, з перших хвилин гірняки показали хто в домі господар. Сильна самовіддача, злагоджена дія всіх ланок і майстерність кожного футболіста були вагомою заявкою на перемогу. Вже в середині першого тайму «Шахтар» створив гарний момент, і продовжував набирати оберти. До бразильців, які завжди помітні в атаці, підключився український півзахисник Степаненко, який дивував вболівальників своєю майстерністю. Лише під завісу першого тайму «Брага» створила щось схоже на момент.
Друга половина видалася значно цікавішою. Можливо, по перерві, футболісти «Браги» знали як розгорталися події в Лондоні, де в паралельному матчі «Арсенал» приймав «Партизан», і нічийний результат по ходу зустрічі, давав португальцям великі шанси на вихід з групи. Гості кинулися в перед і донеччани цим скористалися. Одна з контратак «Шахтаря» завершилася голом-красенем Развана Раца. Останній, отримавши чудовий пас з правого флангу, вдало пробив із-за меж штрафного майданчика. І тут «Брага» посипалась… «Шахтар», грамотно використовуючи всю ширину поля, почав ще активніше атакувати. І вже на 83 хвилині Луїс Адріано, після результативного пасу Развана Раца, подвоює рахунок. «Все, це впевнена перемога» - вигукували вболівальники, які так палко підтримували свою улюблену команду.
Матч закінчився з рахунком 2:0. В іншому матчі групи «Арсенал» переміг «Партизан» 3:1. Такий розклад подій дозволив «Шахтарю» посісти перше місце в групі, набравши 15 з 18 можливих очок. Молодці, так тримати!!!
Додав новини Shura1989
avatar
1
17
Чудова гра, не було жодного сумніву в тому, що Шахтар вийде в наступне коло Ліги чемпіонів. Хоча, якщо б і програли було б не набагато гірше, з другого місця групи вийшли б на трохи слабших суперників.
avatar
0
16
kuzmuh, Ви свята людина! Нехай буде по-вашому=)
avatar
1
15
Шахтар Чемпон!!!! Зараз головне хороший жереб 17 грудня,хоча мені Динамо більше до души но Шахти побажаю вдачі! А Динамо і Металіст вже в 1/32,їм тоже везіння на жеребкуванні.
avatar
1
14
На мою думку, сезон 2010-2011 - найвдаліший для Шахтаря за всю його історію!!!Якщо і далі продовжуватимемо так, то і фіналу Ліги Чемпіонів недалеко буде!!!=))))
Насправді спочатку трохи розчарувався, після програшу "Арсеналу", проте дійсно команда показала характер, і от маємо: плей-оф Ліги Чемпіонів!!!!=))))