Меню
Назад » » 2013 » Лютий » 14

Шахтар зіграв у бойову нічию з Боруссією

Донецький "Шахтар" не втримав перемогу у першому матчі з "Боруссією" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Гра на "Донбас Арені" закінчилася з рахунком 2:2.
Гірники двічі виходили вперед, але не втримали переможний рахунок, пропустивши другий гол на 87-й хвилині.

Матч почався з небезпечних атак дортмундців, але забили першими донеччани. На 31-й хвилині Фернандіньо заробив штрафний біля володінь суперника і Даріо Срна красиво перекинув "стінку".

Але за 10 хвилин груба помилка "гірників" у обороні призвела до пропущеного м'яча. Левандовськи махнув ногою повз м'яч, але захисники "віддячили" йому, не вибивши м'яч подалі від воріт. Поляк зорієнтувався, прокинув м'яч повз захисників та з восьми метрів переграв П'ятова.

У середині другого тайму Луческу випустив на поле Дугласа Косту і бразилець доволі швидко вдруге вивів донеччан уперед, забивши гол-красень.

Тут же "гірники" повинні були забивати третій м'яч. Мхітарян на гросмейстерській швидкості промчав правим флангом і віддав пас під удар одразу двом одноклубникам. Ворота були порожніми, але м'яч в сітку не влетів.

Кінцівка ж пройшла в атаках дортмундців і на 87-й хвилині після розіграшу кутового залишений без опіки Хуммельс ударом головою зрівняв рахунок.

2:2 - володар путівки у чвертьфінал визначиться 5 березня у Дортмунді. 80 тисяч фанатів гнатиме "Боруссію" в вперед і швидкі гравці атакувальної ланки "Шахтаря" повинні будуть скористатися вільними зонами в обороні суперника.