Меню
Назад » » 2017 » Серпень » 17

Що ж відбулось насправді в сесійній залі Олевської міської ради на 13 сесії 11.08.2017 року.

Секретар Олевської міської ради Шейко Віталій Олексійович для Олевського порталу новин «Вітол»

     Дуже великого галасу наробило голосування на 13 сесії Олевської міської ради, що аж до Житомира докотилось. Проблеми з голосуванням почались з порядку денного, який прийняли тільки за третім голосуванням, після виступу Казюка О.В., завідуючого хірургічним відділенням Олевської районної лікарні, який попросив депутатів звернути увагу на те, що йому, як обласному депутату, вдалося залучити 400,00 тис. грн.. на ремонт даху хірургічного відділення районної лікарні, і щоб вони не пішли назад в обласний бюджет, бо ця дорога дуже довга, поки повернуться. І все ніби було нічого поки не дійшли до питання передачі майна Олевської районної лікарні на баланс Олевської міської ради. Було багато дискусій і виступів серед депутатів і в кінці-кінців голосування, де я, голосуючи третім по списку, чітко сказав «утримався», і це не був кінцевий результат голосування, але одного голосу не вистачило для прийняття рішення. По моєму голосуванню, мене почали звинувачувати у всіх проблемах, що чекають на медицину, завтра. Самим головним доріканням було, не виплата зарплатні 700 медикам. Що ж стосовно цього, хотів би висловити своє бачення і занепокоєння цим питанням, а Ви жителі Олевського району, я не помилився, ЖИТЕЛІ ОЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ, потім для себе вирішите, хто був правий, а хто захищав свої інтереси. 
    По-перше, дане питання не було вивчено досконало медичними фахівцями, по-друге, не було широкого обговорення з депутатським корпусом, по-третє, і саме головне чим лякали всіх лікарів, що якщо лікарня не буде передана на міську раду, то головним лікарем буде Фіц З.Р., що є простою маніпуляцією, насамперед, перед лікарями і грою на їх страхах і небажанням його бачити в своєму колективі, а по-четверте, я волів би промовчати, бо мені страшно, коли я про це думаю…(ми цього не допустили)
Зі своєї сторони, я заглибився дальше в це питання і для себе не бачив чітких відповідей, а що ж буде з медициною Олевського району, після її розірвання на Олевську міську лікарню, на Білокоровицьку сільську лікарню чи амбулаторію і Радовельську, де робота вже йде семимильними кроками, хто сьогодні зможе гарантувати, чи хоча б бути впевнений сам, що завтра з Олевської районної лікарні не залишиться всього 15-20 койкомісць, як це планувалось перед новим роком і, щоб олевчани їздили в Коростень чи Новоград-Волинський за медичною допомогою, чи про це вже всі забули! Провівши, консультації із спеціалістами галузі медицини і народним депутатом, які всі в один голос говорили, потрібно почекати хоча б місяць, поки буде зрозуміло, після виходу на роботу, у вересні, Верховної ради і всього Кабінету міністрів, вирішив утриматися у голосуванні по цьому питанні. Але саме головне і болюче в цій всій ситуації, що я своїм голосом спутав карти в якійсь кулуарній грі, що і спричинило такий галас, що докотився аж до голови облдержадміністрації.

    Хочу наголосити всім жителям Олевського району, що це тільки початок, сьогодні знайшлись люди, які сказали, що все буде добре і дали своє слово, ми їх знаємо і потім спитаємо…

   P.S. Я, сьогодні, на 14 позачерговій сесії Олевської міської ради, підтримав прийняття на баланс міської ради, основних засобів Олевської районної лікарні і Олевського ЦПМСД, тільки тому, щоб зняти суспільне загострення і маніпуляції окремих осіб стосовно виникнення проблем по виплаті заробітної плати медпрацівникам. А думка моя, не змінилась. Будемо боротися, за нами правда!

  Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]