Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 28

Скандал! Перевибори на Євробаченні!!!

3 березня відбудеться переголосування за фіналістів національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2011". Про це повідомляє прес-служба Національної телекомпанії України. Як заявили у НТКУ, телеканал провів фінал національного відбору на конкурс "Євробачення" чесно і прозоро, відповідно до міжнародних правил і вимог.
"Після проведення фіналу національного відбору громадськість неоднозначно сприйняла підсумкові результати. Надходить безліч звернень глядачів, в яких ставляться під сумнів результати фіналу національного відбору", - наголошується в повідомленні.
У НТКУ зазначили, що вони проти будь-яких спекуляцій щодо "Євробачення", а також нагадали, що у національному відборі вже визначилися три явні лідери, які мають підтримку і любов глядачів: Міка Ньютон, Злата Огнєвіч і Джамала.Щоб зняти непотрібний ажіотаж, Національна телекомпанія України виступає з ініціативою до цих трьох учасників з пропозицією виступити у четвер, 3 березня 2011 року, з 21.30 до 23.00 в прямому ефірі Першого Національного. Під час проведення ефіру буде відкрита лінія для SMS-голосування", - зазначили у НТКУ.
Таком підкреслюється, що враховуватиметься лише один голос з одного телефонного номера. Номер телефону, на який прийматимуться SMS на підтримку виконавців, буде оприлюднений з моменту початку трансляції.
Нагадаємо, 27 лютого відбувся фінал конкурсу з відбору учасника від України на пісенний конкурс "Євробачення". Переможця серед 19 учасників фіналу визначали шляхом SMS-голосування (45% голосів), Інтернет-голосування (10%) і голосами журі (45%). У сумі найбільшу кількість балів одержала Міка Ньютон. На другому місці виявилася Злата Огнєвіч, на третьому - Джамала.
Раніше вибухнув скандал, пов'язаний з результатами Інтернет-голосування. Адміністрація сайту виявила, що в рейтингу лідерів "присутні накрутки". З'ясувалося, що близько половини голосів, відданих за EL Кравчука, сфальсифіковані. Подібна ситуація спостерігається і в інших лідерів - Міки Ньютон, Джамали і Дар'ї Медової.
Хід SMS-голосування також був неконтрольованим - з одного номера можна було послати будь-яку кількість голосів. Таким чином сотні а то й тисячі голосів запросто могли бути віддані одним-двома людьми, надіславши відповідне кількість SMS-ок.
Адміністрація національного відбору "Євробачення-2011" провела перерахунок голосів. У результаті проведеної перевірки, результати українського конкурсу залишилися незмінними. Додав новини Shura1989
avatar
3
3
Незабувайте що ми продовжуємо жити в "країні чудес", першим заступником президента Національної Телекомпанії України (НТКУ), підкреслюю НАЦІОНАЛЬНОЇ, є ліванець Валід Мухамед Адман Арфуш(українців "не знайшлося"), власник журналу "ПапараZZи"(мабуть причина скандалу саме тут), який на відповідь журналістів чому в нього нема вищої освіти відповів "У меня нет высшего образования, потому что я не люблю учиться".
avatar
2
2
Один раз гроші взяли, чому б і ще раз не взяти? Скандали на Євробачення відбуваються кожен рік, потім їх забувають да все. А тут вірішили бути сильно "чесні"...."Деньги правят миром..."
avatar
3
1
Цікаво як так сталося. Щойно дивилася новини, і Міка Ньютон зазначила, що потрібно повернути всім гошти за смс-ки (близько 3 грн)...
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]