Меню
Назад » » 2011 » Травень » 13

Скільки коштує порядність?

Вже двадцять років наша країна теоретично намагається вирулити на прямий шлях розвитку, який влаштував би усіх. Багато українців існують на межі бідності, але все-таки радіють життю, дякують Богові за те, що мають, не просять більшого і намагаються жити так, щоб поруч з ними гарно жилося іншим людям. Але є ще одна категорія, і за спостереженнями, ця категорія ділиться на дві групи. До першої відносяться невдахи, які не бажають ні вчитися, ні працювати, воліють за краще дивитися у чарку, брудно лаятися і крушити все навколо себе. До другої групи відносяться ті, яким завжди мало - грошей, землі, багатства, і страшніші ті з них, які намагаються хизуватися тим, що мають більше: чи новим "навороченим" автомобілем, чи вищим парканом біля власного "замку" або породистим псом, якому можна все.
Наводимо читачам приклади про представників цих груп, які, на жаль, живуть в Олевську, десь зовсім поруч з нами.

Петро Лукашович Романчук, вже 7 років проживає у новозведеному будинку у кінці вулиці Свято-Миколаївської на в'їзді в Олевськ з боку Кишина. Щороку навесні він намагається озеленити узбіччя дороги, висаджуючи вздовж паркану саджанці лип. Проте жодному із деревець так і не вдалося не те що порадувати господаря чи переїжджих зеленню листочків та приємним ароматом квітів, а хоча б як слід укорінитися. Нещадна рука безголових вандалів трощить усе без розбору. Не стала винятком і нинішня весна - більшість саджанців знову постраждали.

Ще одна відвідувачка звернулася до міського голови А.В. Повара та редактора газети "Новини Олевська" Ю.В. Халімончука. Схвильованим голосом розповіла, як там, де вона мешкає - на межі переходу Олевська у Варварівку, живеться простим людям. Зокрема, її обурення стосувалося собак - породистих псів, яких позаводили собі олевські "мажори". Саме вони - собацюри - почувають і поводять себе, як господарі - не дають змоги вранці і ввечері проїхати чи пройти тому, хто не має крутого автомобіля, а вночі, збившись у зграї, витолочують людські городи.
Оскільки докричатися до власників собак за товстовисокими мурами практично неможливо, попросила передати цей глас народу через газету - може хоч так дійде?...

Ми звернулись до заступника міського голови В.В. Колбасюка за коментарем. Василь Васильович сказав, що поводження з домашніми тваринами обумовлено тепер Правилами благоустрою міста, затвердженими сесією міської ради і надрукованими у "Новинах Олевська". Якщо господарі домашніх тварин порушують Правила, то потім не повинні ображатися, якщо з їхніми улюбленцями поводитимуться так, як з бездомними тваринами.

з газети "Новини Олевська" від  13.05.2011
Додав новини news_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]