Меню
Назад » » 2010 » Жовтень » 8

Смітник в центрі міста

Щодня ми обговорюємо і висвітлюємо різні теми і події, іноді наводимо переконливі аргументи, а в деяких ситуаціях просто шукаємо винних в тому чи іншому. Нажаль, так трапилося й цього разу. В Олевську, в самому серці міста, на розі вулиць Б.Хмельницького й Княгині Ольги на подвір’ї одного з багатоквартирних будинків утворилося побутове сміттєзвалище. І відразу постає питання: «Звідки міг взятися смітник в центрі міста, поблизу якого живуть десятки олевчан, розташована друкарня і відділ статистики?» А відповідь дуже проста: «З неба впав».
Як згодом мені стало відомо, історія цієї проблеми сягає камінного віку. Вже не раз невдоволені й небайдужі люди власними силами намагалися його прибрати, декілька разів комунальні служби міста вивозили накопичене сміття, але бажаного результату так і не отримано. Все це завдяки тому, що «доброзичливі й культурні» сусіди з протилежної сторони вулиці вночі зносять своє сміття сюди. Складається враження, що ми живемо в дикому не цивілізованому суспільстві. На сьогодні в Олевську діє програма «Чисте місто», в рамках якої проводиться вивіз сміття з кожного будинку. Так, послуга платна, але одна гривня з особи на місяць не є такою значною сумою, що забороняє нам від неї відмовлятися.
Отож, люди,схаменіться. Тверезо погляньте в майбутнє й пошкодуйте хоча б своїх дітей, які хочуть жити в чистому місті. Додав новини Shura1989
avatar
0
5
LOOL ... Ви свята людина
avatar
1
4
Відповідь дуже проста - це місце, міська влада повинна обладнати сміттєвими баками, які регулярно повинна вивозити! Або обладнати місце, спеціальними табличками, що сміття викидати заборонено, штраф такий-то. На спійманих скласти акти адміністративного порушення і направити до суду на розгляд. Після двох- трьох оштрафованих сміття перестануть викидати.
avatar
0
3
згоден з усіма на 100%
avatar
1
2
ця проблема кругом, просто люди думають, що якщо не коло мого подвір"я, то й не моє, а ходимо повз нього всі.
avatar
1
1
Кожного дня прохожу біля цього смітника, він розростається все більше і більше, але це ще не саме страшне, а ось коли якийсь «доброзичливий і культурний» олевчанин підпалить його, хоть бери і пожежників викликай!!! no
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]