Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 25

Сьогодні Янукович уже рік як президент: які плюси та мінуси...

Рік тому відбувся другий тур голосування на президентських виборах. Цей день став кульмінацією у гострій боротьбі між Юлією Тимошенко та Віктором Януковичем, яку виграв останній. Саме Віктор Федорович з початком передвиборної кампанії прагнув "почути кожного". Намагаючись зробити все і відразу, лідер Партії регіонів голосно заявив про нові реформи.
Чи змінив він протягом року ситуацію в державі? Чи відбулося реальне "покращення життя вже сьогодні"?


Відповідь на ці питання ми б хотіли отримати від кожної людини, тому що саме в такий спосіб можна об'єктивно проаналізувати роботу Нової влади.
Варто лише додати, що провідні експерти зійшлися на тому, що Віктору Януковичу вдалося отримати реальні важелі впливу на політику і економіку та припинити суперечки між президентською та урядовою гілками влади. Водночас, діяльність чинного Президента поставила Україну на межу між демократією та авторитаризмом.
Додав новини Shura1989
avatar
0
17
"Відповідь на ці питання" ми вже отримали.
"Украина занимает 6-е место среди стран, которым грозит дефолт – американские эксперты"
сообщает ТСН.ua http://sevastopol.su/world.php?id=26845
avatar
1
16
Можна довго говорити...спорити...сваритися..щось доказувати...
Десь вичитав....."Погану владу вибирають добрі люди , які не ходять на вибори..." до речі це слова Черчіля....
......
Скажіть хоча б хтось...Краще стало вам особисто жити ...Прямо ЗАРАЗ !!!!!!!!!!!!!!
avatar
1
14
Ми ж всі памятаємо прямий ефір з Ющенком і питання за яке всі проголосували:"Скільки потрібно заплатити українському народу нашім політикам за те, щоб всі вони покинули України", тоді це прозвали російською диверсією і нічого не вийшло з тієї розмови. На це й раз вийшло трохи краще, але бажає кращого. Якби ці телемости були частіші, то можливо президент був "вкурсе" ситуації в Україні.
avatar
1
11
Пропоную переглянути ролик. Наберіть"Криминальная окупация.История Партии Регионов.Украина(2007).
avatar
1
9
Олевськ гідно відзначає річницю Януковича на посту Президента, піднятям ціни на хліб на 5-8% саме в переддень річниці (незважаючи на заяви уряду що борошна більш ніж достатньо і ціни на хліб будуть стабільні) та призпущеням державного прапора на штоці перед райдержадміністрацією в честь річниці правліня.
1-5 6-10 11-12
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]