Меню
Назад » » 2014 » Липень » 14

Сьогодні вранці до голови ОДА прийшли представники Автомайдану та ДемАльянсу – планували поспілкуватись

Представники Правого сектору, які приїхали переважно із Бердичева, та частина Самооборони сьогодні стали на захист кабінету голови ОДА Сидора Кізіна.

Не зважаючи на те, що ніхто із активістів чи журналістів не намагався проникнути до кабінету, його все ж таки обороняли люди у військовій формі.

Така ситуація склалась через те, що сьогодні вранці до голови ОДА прийшли представники Автомайдану та ДемАльянсу – планували поспілкуватись щодо співпраці із громадськими активістами.

Зокрема, їх цікавить питання погодження із громадськістю кандидатур на ключові посади в області, чого вони не можуть добитись від Кізіна.


Словесна перепалка між активістами в приймальні Кізіна

Утім, в адміністрації їх з самого ранку чекали люди у військовій формі та з нашивками Правого сектору. Показувати посвідчення журналістам ці люди відмовились. Один із хлопців сказав, що він не перебуває в ОДА на роботі – їхав із риболовлі та заїхав, щоб «постояти» в приймальні.

Працівники ОДА прихильно ставляться до хлопців у військовій формі, які сьогодні обороняли кабінет голови. Натомість кажуть, що їх дратують тільки журналісти.

Сьогодні на Житомирщині мали пройти навчання 10-го батальйону територіальної оборони. Утім, як повідомляє прес-служба ОДА, частину представників батальйону сьогодні відправляють на Схід. Їх проводжати поїхав і Сидір Кізін, тому вранці його немає на робочому місці.

Після короткої словесної суперечки в приймальню прийшов міліціонер. Він пообіцяв, що сам буде охороняти кабінет голови ОДА, і активісти Правого сектору пішли з приймальні.

Міліція каже, що коментувати, що відбувається, поки не може – усі коментарі надасть прес-служба. Вони самі поки не розуміють, що відбувається біля кабінету Кізіна.


Самооборона пояснює, що вони роблять біля ОДА

Джерело : 1.zt.ua Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]