Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 18

«Сталий міський розвиток». Урок перший...

В рамках проекту «Сталий міський розвиток» 17-18 лютого в Олевську відбувся перший тренінг «Стратегічне планування сталого розвитку міста».
На протязі тривалого часу була створена робоча група міста, яка в подальшому стане «мозковим центром». До неї увійшли депутати міської та районної рад, керівники різних відділів міської ради та адміністрації, керівники підприємств, громадських організацій та представники ЗМІ.Тренінг проводили радник проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» Ігор Лепьошкін і консультант проекту «Стратегічне планування сталого розвитку міста» Володимир Проскурнін.Під час навчання учасники познайомилися з кращими сучасними практиками стратегічного планування, технологією стратегічного планування, вислухали один одного стосовно того, яким би вони хотіли бачити своє місто, визначили актуальні проблеми міста і найбільш перспективні напрямки його розвитку.Внаслідок цього учасники робочої групи отримали теоретичні знання про те, як сформулювати перелік стратегічних цілей, досягнення яких допоможе підняти соціально-економічний рівень міста, розробити план дій для їх досягнення, а також визначити вартість проектів і джерела їх фінансування.
Тепер робоча група Олевська повинна застосувати отримані знання на практиці. Додав новини Shura1989
avatar
4
4
Нажаль сталий міський розвиток неможливий без грошей, а бюджет міста не може забезпечити практично ніякого розвитку. Потрібно якимось чином підвищувати інвестиційну привабливість регіону. Тоді з’являться інвестори, створяться нові робочі місця, збільшаться надходження до бюджету. А так живемо, як у приказці:
- Чому дурні?
- Бо бідні.
- А бідні чому?
- Бо дурні...
avatar
3
3
Програму, я думаю, ми побачимо, надія є, що вона буде виконанна. Потрібно в будь-якому випадку в м.Олевськ, щось робити нове, з поглядом на захід, ми набагато від них відстаємо, навіть, якщо взяти західні райони України, культура в їх містах набагато більша. Бажаю успіхів у цих важких справах змін.
avatar
3
2
хотелось бы узнать "перелік стратегічних цілей, досягнення яких допоможе підняти соціально-економічний рівень міста", очень любопытно.
avatar
1
1
Интерестно, или на самом деле этот проэк будет работать на благо города, а не станет прокруткой валюты для депутатов.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]