Меню
Назад » » 2011 » Січень » 18

Суттєво здорожчали продукти. Хто винен???

Сподівання на те, що із закінченням новорічного ажіотажу ціни на продукти харчування суттєво знизяться так і залишилися лише сподіваннями.
Все частіше громадяни України починають нарікати на захмарні ціни на продукти, а певні впливові люди під час відео інтерв'ю говорять, що Україні загрожує продовольча криза. Щоб підтвердити чи спростувати дані ми подалися на Олевський кооперативний ринок.
З перших хвилин перебування на торговій території ми стали свідками словесної перепалки двох дорослих громадянок. В грубій формі вони намагалися довести одна одній свою точку зору, і «не злим тихим словом» згадували владу.

Увійшовши в суть розмови, панянки нам пояснили як сильно їх обурюють ціни на продукти харчування. «Зарплати залишилися мізерними, а харчі здорожчали в рази».
Наблизившись до торгової точки ми на власні очі переконалися в серйозності проблеми. Такі необхідні продукти як крупи, цукор, риба, масло, олія, фрукти зросли в ціні на 50-100%.
Особливу увагу громадськості привертає ціна гречки, яка сьогодні становить 17 гривень, а в окремих регіонах України більше 20 гривень за кілограм.

Користуючись нагодую ми вступили в дискусію з власниками торговельних точок. Одні розуміють обурення людей і можуть лише поспівчувати, тому що й самі перебувають не в кращому стані. «Проблема в тому, що підвищення роздрібних цін відбувається не з нашої вини, а через зростання закупівельних цін».

Через пару хвилин ми отримали коментарі незалежних людей.
Валентина, пенсіонер:
«З початком здорожчення продуктів харчування я помітила, що моєї пенсії вистачає лише на півмісяця. Що робити далі один Бог знає».
Марія, мати двох дітей:
«Зважаючи на те, що чимала сума коштів була витрачена під час новорічних та різдвяних свят, вже сьогодні я змушена відмовлятися від багатьох необхідних продуктів».

Дмитро, ПП:
«З початку року більшість олевчан почали економити на продуктах, і як наслідок мій дохід скоротився десь на третину. Я дуже розчарувався у нинішній владі, це шлях в нікуди».
Далі ми поцікавилися як продовольчу проблему вирішує влада. Як стало відомо, планується створити 5 оптових ринків в Києві, Львові Харкові, Донецьку, Запоріжжі та впровадити щомісячний контроль за цінами.
А поки високопосадовці думають і «чують кожного», ціни продовжують невпинно рости.
Додав новини Shura1989
avatar
2
21
Скоро вибори, тоді й будемо обирати нову владу, щоб потім не скаржитись кого обрали, а то всі говорять влада погана, а на виборах голосують знову за ту ж саму "погану" владу...
avatar
1
20
Потому, что в стане без цензуры не все и не про всех можна писать.
avatar
1
19
Дуже цікаво, чому дану тему для обговорення не розміщують на перших сторінках газет???
avatar
5
18
Ось обрали собі владу, то й маємо, що маємо...
avatar
3
17
Тргаші, як і влада "страх потеряли" у людей з мін. зарплати вираховують 200-300грн. податків,а вони платять фіксований подат. 280грн.-і плачуть що їх душать...Коли їх просять заплатить 7 грн.заміце( сільські базари),така істерика починається що страшно.
1-5 6-10 11-15 16-18
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]