Меню
Назад » » 2012 » Лютий » 15

«Свиняча» дружба

Андрійко та Сашко (імена змінені) навчаються в 10 класі однієї із загальноосвітніх шкіл Олевська.  Хлопці живуть по сусідству, з дитинства  товаришували, ходили один до одного в гості.

29 січня Андрій у стані  алкогольного сп’яніння повертався  ввечері додому і по дорозі вирішив зайди до друга, але дома нікого не застав. І раптом його ніби біс спутав – хлопця потягло у сарай, де родина друга зберігала сало та м'ясо після нещодавньої свіжини. Відкинувши припнутий до дверей замок, Андрій без проблем зайшов у приміщення і поцупив три банки сала. Свою «здобич» він склав за ворітьми  неподалік свого будинку. Цього злодію-початківцю виявилось замало, він повернувся і виніс ще чотири банки сала і дві м’яса, одну з яких побив дорогою.

Про випадок крадіжки у правоохоронні органи повідомила господарка будинку – мати Сашка. Підозра одразу впала на Андрія, адже він знав про свіжину і неодноразово жартома вихвалявся  викрасти її.
На співбесіді у райвідділу міліції  хлопець зізнався у крадіжці, намагаючись виправдати її тим, що на момент скоєння злочину він був п’яним і не розумів, що робив. Як виявилося, Андрійко виховувався у нормальній, благополучній сім'ї. Нині справа хлопця перебуває на розгляді в дитячій кімнаті міліції.

з газети "Незалежна" від 9.02.2012
Додав новини news_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]