Меню
Назад » » 2011 » Березень » 11

Святкова зустріч до Міжнародного жіночого дня

відбулась на початку березня в Житомирі. Святковий захід пройшов за участю голови Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Рижука, заступника голови облдержадміністрації Віктора Балюрка, голови Житомирської обласної ради Йосипа Запаловського, Житомирського міського голови Володимира Дебоя та запрошених матерів-героїнь, жінок, удостоєних державних нагород, жінок-керівників, жінок-депутатів різних рівнів.
Звертаючись до присутніх у залі жінок, Сергій Рижук наголосив: "Ви представляєте різні соціальні сфери. У кожної із Вас індивідуальний рецепт життєвого успіху. Але всіх Вас об'єднує найголовніше - усвідомлення важливості своєї праці для блага людей: дітей і чоловіків Ваших сімей, сільської, районної громади, жителів Житомирщини і в цілому для блага України",- повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ОДА. Очільник області коротко зупинився на результатах діяльності влади за 2010 рік у тих сферах життя, які є близькими кожній жінці області. Зокрема, голова облдержадміністрації зазначив:
"В області на 21 відсоток за 2010 рік зросла середньомісячна заробітна плата. Заборгованість із виплати заробітної плати скоротилась на 50 відсотків. Середній розмір пенсії на 1 січня 2011 року склав 997 гривень, що на 13 % більше, ніж було на початок 2010 року. За 2010 рік створено понад 23 тисячі нових робочих місць.
Введено в експлуатацію Центр жінки у м. Бердичеві, пологове відділення в Олевську, акушерсько-гінекологічне відділення у Малині, відкрито відділення ультразвукової діагностики у Коростишеві. Розпочато будівництво другої черги Брусилівської районної лікарні. Створено 5 закладів сімейної медицини. Відновлено роботу 44 дитячих садків. Придбано 9 шкільних автобусів. Понад 111 тисяч родин з дітьми та майже 4 тисячі малозабезпечених сімей отримують державні допомоги.
Упродовж минулого року почесне звання України "Мати-героїня" присвоєно 1069 жінкам області. Здійснено виплату одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" Указами Президента України у 2009 та 2010 роках. Майже стовідсотково видано посвідчення батькам та дітям з багатодітних сімей для отримання родинами різноманітних пільг, у першу чергу житлово-комунальних".
Сергій Рижук наголосив, що у 2011 році продовжується процес підвищення соціальних стандартів, зокрема будуть підвищені   мінімальна заробітна плата, прожитковий мінімум, пенсійні виплати, державні допомоги родинам з дітьми, у тому числі і допомоги при народженні дитини. До вирішення багатьох соціальних проблем облдержадміністрація залучає активних і впливових жінок області.
Від Олевського району на це свято були запрошені голова жіночого об'єднання "Дія" Ніна Мороз, голова райспоживспілки Ольга Сорока, заступник начальника управління соціального захисту населення Тетяна Лозко, завідуюча Варварівським дитячим садочком Ганна Ратушинська, завідуюча Будківською ЗОНІ Валентина Ліньова, Лопатицький сільській голова Наталія Горпиніч, активістка жіночого руху Світлана Мельник.
В атмосфері щирого спілкування, взаємної поваги і довіри, пройшло це свято, яке залишило в жіночих серцях тепло і радість, а також заряд енергії, яка спонукатиме до активних дій нести і творити добро.
Начальник головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, кавалер Ордена княгині Ольги Раїса Гула оголосила розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради про відзначення жінок грамотами та подяками. Сергій Рижук, Йосип Запаловський, Володимир Дебой провели нагородження. Серед нагороджених і голова жіночого об'єднання "Дія" Ніна Миколаївна Мороз (на фото).
По завершенню урочистої частини зустрічі відбувся святковий концерт.з газети "Зорі над Убортю" від 11 березня
Додав новини Shura1989
avatar
3
2
Замість того щоб ставити мінус , краще відповідь дали.
avatar
0
1
Хотілось би почути за якими критеріями нагороджують матерів- героїнь, є матері які виховали шестеро дітей подали документи на нагородження в 2008 році та чомусь до сих пір не нагороджені.Складається враження що хтось маніпулює "цьому дам,цьому не дам",або розтягує щоб на всі свята відрапортуватись, але матерям які не отримали заслужену нагороду від їхніх рапортів не легше.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]