Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 7

Святковий концерт до 19 річниці української армії

Вчора  в приміщенні ЦХЕТУМу відбувся святковий концерт присвячений 19 річниці української армії. В рамках культурного заходу було проведено змагання «А нумо, хлопці», в якому взяли участь старшокласники трьох загальноосвітніх шкіл і студенти професійно-технічного училища №10.
Зважаючи на те, що подібних концертів в Олевську давно не проводилося, тому в залі яблуку ніде було впасти. Під гучні оплески глядачів команди виходили і залишали сцену. Організатори масового заходу заздалегідь підготували значну кількість конкурсів, в яких хлопці показували свою силу і ерудицію. Юні захисники України гарно проявили себе не тільки у стрільбі й фізичному розвитку, а й у вмінні гарно співати і танцювати. В захваті вибухнув зал після виступу учня Олевської ЗОШ №2 Олексія Ремньова з сучасним та енергійним тектоніком. Задоволення і чудовий настрій подарували хлопцям танцювальні дівочі дуети Олевської гімназії і ЗОШ №3.
Під час святкової програми на сцену піднялися голова районного Товариства сприяння обороні України Жавіно Валерій Іванович та районний військовий комісар Осипчук Петро Григорович. Разом вони урочисто привітали всіх присутніх зі святом, підвели підсумки роботи, наголосили на необхідності морально-патріотичного виховання молоді, і вручили нагороди й грошові премії за сумлінну працю кращим військовослужбовцям району. Також вони підвели підсумки змагання і нагородили переможців та призерів почесними грамотами та подарунками. Перше місце посіла ЗОШ №3, друге  Олевська гімназія, а третє дісталося учням ЗОШ №2.
На завершення хочеться ще раз привітати всіх військовослужбовців зі святом, побажати їм міцного здоров’я, миру і кар’єрного росту. Додав новини Shura1989
avatar
0
11
Мені потрібно.
Яка ціна?
avatar
1
10
если кому надо могу продать видео полного концерта!!
avatar
0
8
Всі хороші. Моїм дітям сподобалося. і стаття яскрава
avatar
-2
7
Может и гимназия хорошая,но Олевська школа № 3 сама найкраща)))))))))
avatar
1
6
Василько
Тепер всі мають змогу слідкувати за головними подіями Олевська навіть тоді, коли Ви знаходитесь в іншому регіоні. Це можливо дякуючи Олевському Інтернет-порталу http://vit-ol.com
avatar
0
9
хороший портал
1-5 6-10
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]