Меню
Назад » » 2012 » Червень » 16

Тариф «5+0 Новий» від djuice.

Відтепер дзвінки на номери абонентів djuice, «Київстар» та «Beeline» по 0 копійок! Спілкуйся безкоштовно у найбільшій мобільній мережі країни! Скоріше підключайся!Нарахування тарифних хвилин та мегабайтів відбувається щоденно у період з 00:00 до 03:00. Одночасно з нарахуванням тарифних хвилин та мегабайтів стягується абонентна плата. У випадку, якщо у тебе недостатньо коштів на рахунку, абонентна плата не стягується та тарифні хвилини та мегабайти не нараховуються. При поповненні рахунку, абонентна плата за дні, за які вона не була нарахована, не стягується.

Підключення:
- Якщо ти абонент djuice, зміни свій поточний тарифний план на тарифний план «5+0 Новий» за допомогою системи самообслуговування «Мій djuice» або за номером 477*4*. Дзвінки на цей номер для абонентів djuice не тарифікуються. Вартість переходу на тарифний план «5+0 Новий» – 10 грн.
- Якщо ти абонент передплаченого зв’язку «Київстар», зміни свій тарифний план на тарифний план «5+0 Новий» за номером 477. Вартість заміни становить 25 гривень, номер твого мобільного телефону при цьому зберігається.
- Якщо ти абонент іншого мобільного оператора, придбай або отримай безкоштовно акційний стартовий пакет djuice, активуй його з 1.06.2012 та безкоштовно підключайся до тарифу «5+0 Новий» за телефоном 477*4*. Дзвінки на цей номер для абонентів djuice не тарифікуються.

Перевірити залишок доступних тарифних хвилин можна за допомогою USSD команди *112#
Детальна інформація щодо умов тарифного плану «5+0 Новий» за телефонами: 466 (дзвінки для абонентів мережі «Київстар», у т. ч. для абонентів djuice, не тарифікуються); 044 466 0 466 (дзвінки для абонентів мереж фіксованого зв’язку та інших операторів мобільного зв’язку – згідно з чинними тарифами).
Усі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково зі споживачів утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг, без урахування ПДВ.
Тарифний план «5+0 Новий» передбачений виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.

Замовити послугу, придбати стартовий пакет DJUICE, а також отримати більш детальну інформацію можна у Центрі обслуговування абонентів "Київстар" за адресою: м. Олевськ, вул. Привокзальна 8.

Додав новини news_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]