Меню
Назад » » 2010 » Листопад » 2

Тепер на нашій вулиці свято.

28 жовтня жителі мікрорайону «Східний» мали привід святкувати. Цього дня відразу 15 вулиць міста отримали блакитне паливо. На офіційному відкритті по вулиці Володимирівський було підпалено символічний факел, який, окрім високопосадовців, урочисто відкрив головний інженер Житомиргазу Сергій Григорович Данильченко.
«Вже не один десяток років в місті гостро стояла проблема газифікації центральних вулиць і великих житлових масивів. Але цей проект гальмувався лише відсутністю належного фінансування. І рівно рік тому жителі даного мікрорайону об’єдналися за для досягнення поставленої цілі у вуличний комітет «Східний». Ними і керівниками газбуду було вирішено даний проект фінансувати з трьох джерел: гроші держави, міської ради і гроші фізичних осіб, які мають бажання під’єднати своє помешкання до газової труби» - заявила голова вуличного комітету.

Як пізніше стало відомо, такий підхід до вирішення проблеми вже перейняв новостворений комітет «Північний», до якого увійшли вулиці які розміщенні північніше ЗОШ №3.
Команда Vitol щиро всіх вітає з досягненням поставленої цілі.
Додав новини Shura1989
avatar
0
3
за чиї кошти пройшла газифікація? Чи дала хоть копійку місцева влада що на фото?
avatar
0
2
Дійсно свято прийшло на їх вулицю.........
avatar
0
1
В Олевську найвищий показник газифікації по області за 2010 рік
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]