Меню
Назад » » 2010 » Жовтень » 4

Тиждень Європейської демократії

 Вже втретє в Олевську стартує програма "Європейський тиждень місцевої демократіїТиждень Європейської демократії". Тиждень передбачає одночасне проведення національних і місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень."Європейський тиждень місцевої демократії" є щорічною загальноєвропейською кампанією, започаткованою Радою Європи 15 жовтня 2007 року. Європейський тиждень місцевої демократії проводиться кожного року у тиждень, що включає 15 жовтня - дату відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування в 1985 році.
Щороку тематика змінюється, що дає змогу якнайкраще висвітлити і вирішити те чи інше питання. Два попередніх рази обговорювалося питання благоустрою і інвестиційної привабливості з наближенням Євро-2012. Гарно себе проявили учні олевських шкіл, особливо члени учнівської міської ради. Цього ж року основною темою Європейського тижня місцевої демократії є Вплив сталих громад на боротьбу зі змінами клімату
Наше місто вже приєдналося цієї ідеї і шукає команду ентузіастів яка зможе привернути до себе увагу людей шляхом організації різних заходів.
Керівництво проекту ЄТМД наводить 5 пропозицій щодо можливих заходів.
1. Транспорт та мобільність
Як скоротити рівень забруднення та заохотити до більшої сталої та екологічної дружньої мобільності?
2. Поводження з відходами
Як громади можуть скоротити кількість відходів та впровадити їх переробку?
3.Використання відновлювальних джерел енергії
Як підвищити рівень використання відновлювальних джерел енергії (вітру, сонця тощо) у житлових та нежитлових приміщеннях? герб Олевська
4. Збереження води
Яка роль мешканців у ефективному використанні води та скороченні споживання енергії?
5.Біорозмаїття
Яким чином біорозмаїття може бути збережене у міському середовищі? Як можна просувати на ринку продукти місцевого виробника?
До середини цього тижня ми чітко визначимося з напрямком підготовки і повинні разом розвивати цю ідею. Лише об'єднавшись разом ми привернемо увагу громадськості до навколишнього середовища. Свої питання і пропозиції залишайте не сайті.
Також уважно слідкуйте за оновленням цієї теми. Додав новини Shura1989
avatar
1
7
Потрібно навчатися справжньої демократії. В цьому допомагає Рада Європи.
avatar
1
6
Захід планується на 12 жовтня
avatar
2
5
коли це відбудеться?
avatar
1
4
MalaZerony... Ми тільки за! слідкуй за оновленнями
avatar
2
3
Я підтримую! це дійсно круто.
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]