Меню
Назад » » 2011 » Березень » 19

Топ-50 метал-пісень

Виробник гітар Gibson опублікував список 50 найкращих пісень всіх часів метал музики. Перший рядок в списку займає пісня групи Metallica Master of Puppets. Це перша композиція із третього студійного альбому колективу, який з’явився на світ 1986 року. В списку фігурує ще три пісні Metallica: One, Enter Sandman и Fade to Black.


На другій сходинці розташувався трек Ace of Spades групи Motorhead, на третій - Crazy Train Оззи Осборна. На четвертому місці - Iron Man групи Black Sabbath. Замикає першу п’ятірку The Number of the Beast від Iron Maiden.


В Топ-10 також увійшли: Black Sabbath - War Pigs, Black Sabbath - Paranoid, Metallica - One, Iron Maiden - Hallowed Be Thy Name, Judas Priest - Breaking the Law.


Лідером з кількості пісень, які потрапили до списку, стала група Judas Priest – сім пісень. Правда, жодна з них не змогла піднятися вище десятої сходинки. Black Sabbath та Iron Maiden згадуються в рейтингу по шість разів. Плюс до всього, три пісні від Black Sabbath, і дві від Iron Maiden, потрапили в десятку кращих.Додав новини Shura1989
avatar
2
3
Раритет - це щось старовинне....А ці пісні ніколи такими не стануть. Вони будуть жити в серцях наступних поколінь!! \m/
Metla 4eva
avatar
1
2
Metallica 4-EVER!!!Боги металу і всієї музики світу!!!!!!!\m/\m/
avatar
2
1
Ойоой...Та ти шо...Раритентые песни..КУл
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]