Меню
Назад » » 2011 » Травень » 9

У центрі Житомира 9 травня без дозволу був заклеєний білборд ВО "Свобода"

9 травня 2011 року у центрі Житомира був переклеєний білборд з написом "Перемогли фашизм – переможемо сталінізм! Наш прапор синьо-жовтий! Сидір Кізін. ВО "Свобода". Зі зворотного боку борд містить привітання Президента України із 9 травня.

"Розміщення нашого борду не суперечить ані чинному законодавству, ані Конституції. Борд встановлений за угодою із місцевою рекламною компанією, яка повідомила, що не причетна до переклеювання. Зрозуміло, що влада не потерпить такого сусідства", - зазначив голова Житомирської міської організації ВО "Свобода" Валентин Стойко.

За інформацією ВО "Свобода", отриманої від анонімних джерел, 9 травня о 6-й ранку до борду, що поблизу центрального фонтану, під'їхав сірий легковий автомобіль марки "Шкода". Звідти вийшов один чоловік. Він вийняв спеціальну драбину і зняв проклейку із написом "Свободи".

Валентин Стойко висловлює дві версії, хто міг це зробити.

"Це була або ініціатива місцевих лівих сил, які напередодні 8 травня їздили по Житомиру на авто із промовами Сталіна і закликами знищити націоналізм, або влада. У будь-якому разі, такі дії свідчать про слабкість і страх. Таким чином намагаються встановити цензуру на позицію, яка протилежна владі", - наголосив Стойко.

Депутати місцевих рад у Житомирі від ВО "Свобода" 8 травня вже зверталися до міліції щодо можливих провокацій стосовно розміщенню бордів від ВО "Свобода".

"Наразі ми знову написали заяву в міліцію, щоб було встановлено, хто без дозволу переклеїв цей борд. Паралельно ми ініціюємо власне розслідування", - сказав Валентин Стойко.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода" Додав новини Юрко

avatar
1
11
Націоналізм - це насамперед ідеологія, яка включає наступні елементи:

Існування націй. Націоналізм стверджує, що людство законами природи поділено на фундаментальні одиниці - автономні та самодостатні нації, які відрізняються набором певних якостей.
Суверенне право нації на самовизначення. Національні проекти можуть здійснюватися тільки у власній державі. Нація має право сформувати свою державу, яка має включати в себе всіх членів нації. Для кожної безперервного територіально-адміністративної одиниці політичні кордони повинні збігатися з культурно-етнічними.
Первинність нації в державотворчому процесі. Нація є джерелом всієї політичної влади. Єдиним легітимним типом уряду є національне самоврядування. Кожен член нації має право безпосередньо брати участь у політичному процесі. Тим самим націоналізм символічно прирівнює народ до еліти.
Національна самоідентифікація. Необхідною умовою є спільність мови та культури для всього населення в межах єдиної адміністративно-територіальної одиниці. Люди ототожнюють себе з нацією ради свобод і самореалізації. З іншого боку, нація гарантує членство і самоідентифікацію навіть тим, хто не відчуває себе частиною жодної іншої групи.
Солідарність. Однаковість досягається за рахунок об'єднання людей на грунті любові та братерства, а не шляхом нав'язування певної культури. Важливо, щоб члени нації відчували узи солідарності і діяли не однаково, а в унісон, співставляючи свої зусилля з прагненнями інших.
Нація як вища цінність. Відданість індивіда національному, державі понад індивідуальних чи інших групових інтересів. Завдання громадян - підтримувати легітимність своєї держави. Зміцнення національної держави є головною умовою для загальної свободи і гармонії.
Загальне освіта. Люди, що складають націю, повинні мати доступ до освіти, яка необхідна для участі в житті сучасного суспільства.
Націоналізм підкреслює відмінності, колорит і індивідуальність націй. Ці відмінні риси носять культурно-етнічний характер. Національна самосвідомість сприяє ідентифікації існуючих іноземних вкраплень в культуру і раціональному аналізу перспектив подальшого запозичення з інших культур на благо своєї нації.

Крім того, націоналізм розглядає націю як еквівалент індивідуума, як соціологічний організм. Рівність людей перед законом незалежно від їхнього соціального статусу чи походження аналогічно рівності націй, незалежно від їхнього розміру або сили з точки зору міжнародного права. У представленні націоналістів, нації можуть володіти талантами або відчувати себе жертвами. Нація також об'єднує сучасне покоління з минулими і майбутніми, що мотивує людей до високої самовіддачі, аж до того, що вони готові задля її порятунку пожертвувати своїм життям.

Пов'язаними з цією концепцією є такі поняття, як «національні цінності», «національні інтереси», «національна безпека», «національна незалежність», «національна самосвідомість» та ін

Хоча сказане вище відноситься до націоналізму в цілому, його різновиди можуть висувати також і інші ідеологічні вимоги: формування нації навколо певного етносу (національності), загальний рівний правовий статус та ін.

avatar
1
2
А що таке фашизм?
avatar
-3
1
ВО "Свобода" це фашистська організація!!!
avatar
1
3
adidas, я з тобою не згоден. Я чітке визначення поняття "фашизм", і воно аж ніяк не стосується "Свободи"
avatar
0
4
на № 1 Біда з цією безграмотністю - для більшості "фашизм" - це лайка. А знав би пан adidas що це. то й не говорив би так, бо він захищає комуністів. А ідеологія їх є абсолютно фашистська - не я придумав. Різне там тільки ширма. Скільки можна це пояснювати. Трохи чимось цікавтесь, щоб не виглядати блазнем. Читайте.
avatar
-1
5
По-перше, я не захищаю комуністів!!!

По-друге, у вас лозунг "Україна для українців" дуже схоже на те що хотів зробити гітлер зі світом - завоювати весь світ і щоб у всьому світі правили тільки істинні німці, а точніше арійці!!!

По-третє, те що робилося у Львові ніяк інше як фашизмом не назвеш!!! Вийшли в масках, зривали з людей стрічки, топтали вінки, билися....

По-четверте, із свободи у вашому угрупованні тільки назва))) так що, крім того, що ти читаєш увімкни свій мозок і подумай трохи, а то виглядаєш як справжній дурко!!!

avatar
0
6
О, бачите, пішли образи. І знаєте чому? Бо Ви зовсім не здатні аргументувати власну думку або її нема взагалі, скоріше - останнє. Що ж, доводиться вкотре товкти воду в ступі.
Перше. Ви ведете захист комуни навіть на рівні підсвідомості, настільки Ви зомбований.
Друге. Ви мабуть будете безмежно здивовані, коли взнаєте, що Гітлер не мав жодного відношення до фашизму. Уважно перечитайте свою писанину:"УКРАЇНА для українців", зверніть увагу:саме УКРАЇНА, не Росія, не Німеччина, не будь-яка інша країна. А потім чомусь перестрибуєте на весь світ. Де сказано - весь світ для українців? А не хочете - прошу, запросіть до своєї оселі негра, араба, пропишіть його і хай він у Вас живе. Зараз нелегальні мігранти в Україні живуть набагато краще ніж її громадяни. Далі. Українець - це людина, яка постійно проживає на території України, народилась тут або повернулась на свою історичну Батьківщину, знає та шанує мову, культуру, історію і ніколи з неї не насміхається. Тобто, всі що зараз тут живуть мають право називатися українцями, якщо, звісно, самі того бажають. Наберіть у пошуковику Лев Ребет.
Третє. А Ви були у Львові і бачили, що було? Дуже похвально, що всіх свідомих львів'ян приписали до "Свободи". Отже, весь захист України вібувається лише за участі "Свободи", решті - начхати. Навіть членів партії стільки нема, скільки вийшло людей. Що Ви там побачили, я не знаю. Я не бачив жодного побитого ветерана. Я бачив, що міліція не дозволяла простим людям покласти квіти, а одеській та севастопольській сволоті були привілеї. Я бачив, що людина, яка стріляла в натовп - член ПР, син впливового мєнта - на свободі, ніхто не арештував. Я знаю, що була заборона суду на проведення будь-яких заходів. Чому втрутився російський консул у внутрішні справи України? Чхати хотів він на Ваші червоні прапори - на вінкові був триколор, під яким воював за Гітлера колаборант Власов. На жаль, багато чого Ви не розумієте. Чому тікав зі студії Голуб? Слабкий Ви опонент. А ще подивіться ось це http://tsn.ua/ukrayina/luganskiy-veteran-nkvs-rozpoviv-za-scho-banderivci-mstyat-rosiyi-i-stalinu.html
Четверте. Люди. До тих пір, поки ви захищатимете інтереси іноземних держав - добре жити не будете!
avatar
-1
7
На рахунок образ почали саме ВИ, коли написали "щоб не виглядати блазнем"
Гітлер не фашист?)))))))
от такого я справді не чекав))))) видно у Вас і у нас вчать різну історію))))

Я стараюся не ставати ні на бік ВО "Свобода" ні на бік комуністів. Я ще раз перечитав ознаки фашизму і виявилося що з політикою ВО "Свобода" вони мають 70-80% спільних рис!!

avatar
0
8
Стверджую ще раз Гітлер не фашист і ніколи ним не був, він - нацист. А історія у Володарськ-Волинському районі та Олевську однакова. То що, Україна для українців, чи світ для українців? Є різниця? А щодо спільності комуни та нацизму, який Ви вперто називаєте фашизмом, перегляньте
http://www.youtube.com/watch?v=4pCyUDwxPpw&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=pu2eqLXZ6iw&feature=player_embedded
Але відкинемо це. Ви вважаєте, що будь хто може незаконно заклеювати розміщені законно рекламні щити?
avatar
1
9
Зрозуміла справа, що того хто заклеїв потрібно провчить!!

Я за те щоб не було націоналістів, а якщо вони і були, то, щоб не з гаслами ніби Україна для українців, Китай для китайців, Гваделупа для гваделупців....

Я хочу подорожувати по світу і не боятися що на мене будуть дивитися як на "білу ворону" тому, що якась країна тільки для визначеної групи осіб!!!

avatar
0
10
Ви не читали, що я написав вище. Тут я Вас підтримую. Але Ви керуєтесь вихопленими звідкілясь лозунгами. Хто вам сказав, що когось будуть виселяти? Справа в тому, що зараз Китай - китайський, Гваделупа - гваделупська, а Україна? Неукраїнська. Привілеї мають всі крім українців.
avatar
0
12
ну от якби я поїхав до Львова і почав говорить по російськи.... то мене називали б москалем, от про це я говорю, поїхав би у Москву мене назвали б хохлом, а все через націоналістів.....

І доречі "Україна-українцям" це я десь на цьому сайті у коментарях читав від свободівців...

А щоб привілегії були українцям а не іноземцям потрібно закони міняти

avatar
0
13
А я про що? Але, щоб змінити закони на користь українців, необхідно, щоб при владі були люди, які бажають їх змінити, а саме - українці. Нинішня влада, звісно, цього не бажає і буде супротивитись скільки вистачить сил. Щодо Львова. Ви мабуть давно не були у Львові, бо мені стало смішно, від того що Ви написали. Там ще й перейдуть на російську, настільки вони толерантні. А, звичайно, після таких провокацій влади, спрямованих на розбрат, відношення між людьми погіршуються. Це те, що потрібно нинішній керівній зграї. Україна - для українців - це не більше ніж лозунг. В нинішніх умовах розділити людей за етнічною ознакою практично неможливо, тим паче націоналізм передбачає САМОІДЕНТИФІКАЦІЮ. І тут потрібно конче трактувати, хто вважається українцем. І тільки тоді цей вислів - Україна для українців - набуває справжнього змісту - захист інтересів людей, що проживають в Україні.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]