Меню
Назад » » 2011 » Травень » 5

У Житомирі суд скасував зобов'язання вивішувати червоні прапори

За позовом Житомирської «Свободи» у судовому порядку встановлено відсутність зобов’язального характеру рішення про вивішування червоних прапорів 

Як повідомили в Прес-службі Житомирської обласної організації ВО "Свобода", 22 квітня Житомирський окружний адміністративний суд за наслідками розгляду позову Житомирської обласної організації ВО «Свобода» встановив, що рішення Житомирської обласної ради № 152 від 17.03.2011 р. про вивішування червоних прапорів 9 травня на адмінбудинках, установах медицини, освіти і культури та ін. носить рекомендаційний характер. Тобто приписи рішення облради не є обов’язковими, про що суд виніс відповідну ухвалу. 

Враховуючи наведене, вказане рішення облради не є правовою підставою для вивішування червоних прапорів.


«Тому я хочу закликати не піддаватися на провокації про наявність якогось там рішення, яке нібито зобов’язує 9 травня вивішувати червоні прапори. Відтак у ці дні слід вшановувати пам'ять загиблих у Другій світовій війні, а не червоні ганчірки. Нагадаю, що під цими ганчірками відбувалися спільні військові паради фашистів і сталіністів у 1939 р.», - зауважив голова обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін.
Додав новини news_kor
avatar
1
8
Ти з помаранчевим прапором? А може з триколором?
avatar
0
7
Цей день повинен бути Днем жалоби за мільонами померлих, вбитих, ненароджених українців і всіх людей в світі, які загинули під час ІІ Світової війни. Навіть самих ветеранів тієї війни залишилось одиниці. Народжені в 1880 році, в 1941 році, вже був непризовний вік, а 1927 року народження вже війну фактично не потрапляли. Тож і ветеранами ВВв бути не можуть. Проста арифметика. То хто ж тоді в колонах?
avatar
-1
6
От Ваша організація називається ВО "Свобода"..... і Ви паклюжите символіку країни яка є нашою історією.... кожен вправі сам вибирати свою свободу, а Ви зараз навязуєте свою ідеологію!!!
ТО ВИ Ж ПЕРЕТВОЮЄТЕСЯ В ОКУПАНТІВ!!!

Вам гроші платять і ви як собаки кидаєтеся на той червоний прапор вдаючи що ви патріоти!!!
Навіть не замислюючись що через вас просто хтось пробирається до влади щоб потім так само красти!!
ЗГАДАЙТЕ, ЯК ВСІ МИ СТОЯЛИ З ПОМАРАНЧЕВИМИ ПРАПОРАМИ І ЩО ПІСЛЯ ТОГО ЗМІНИВ ВАШ ПРЕЗИДЕНТ???

avatar
0
9
Наша історія - це ще й Українська Народня Республіка. Скажіть, будь ласка, скільки мені платять грошей, щоб я кидався на прапор окупанта? Нашого президента, на жаль, не було жодного. 20 років при владі комуна.
avatar
-1
10
А Ющенко не від вас хіба був???
І не комуніст же він)))
За просто так зараз ніхто нічого не робить.... ви маєте по любому якусь матеріальну вигоду!!!
avatar
0
11
Ющенко був від ліберальних демократів. Член КПСС з 1977 року. Комуняк бувших не буває.
Бачите, тому ми так і живемо. Бо знищене все духовне - Ви навіть і вірити відмовляєтесь, що є люди ідейні, що вони працюють безкоштовно, віддаючи ще й власне заради ідеї. Стверджую, ні я, ні мої побратими не мають жодної матеріальної вигоди А ви розкидаєтесь голослівними звинуваченнями.
avatar
1
12
За ідею.... справді це зараз ДУЖЕ велика рідкість....
avatar
-1
4
Повний бред!!!
Президент нормальний і думаю він дасть вам у руки лопати щоб ви працювали на благо собі і народу а не історію переписували!!!
avatar
-1
5
А Вам ще й лома на додачу - довбати мерзлу землю в Сиберії.
avatar
0
3
Цей прапор червоний від крові УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТІВ
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]