Меню
Назад » » 2013 » Березень » 12

Учні Варварівської ЗОШ влаштували свято для батьків

«Тільки ти єдиний тато і кращого немає на Землі» - під таким девізом зібралися дружні родини учнів 1-2 класів Варварівської ЗОШ (класоводи Плис І.І., Козловець В.М.), щоб привітати дорогих і коханих татусів і дідусів з Днем захисника Вітчизни.

Під звучання пісні «Родина» до святкової зали зайшли учні та їх батьки. У своєму зверненні діти дарують своїм татусям найщиріші слова, виконують пісні. Задушевні слова Коц Дарини: «Татку, любий татку, Соколику ясний, Який ти нам добрий, Який ти нам красний!.. Можу я, маленька, цілий світ сходити, Море переплисти, в небо полетіти. Та знайти не можу такого словечка, Щоб татові передати всю любов сердечка» найбільш розчулили серця серйозних батьків.

Про роль тата у вихованні та сім'ї влучно сказала Бажан Христина : «Де знайти співанку, аби оспівати?Де ті фарби взяти, аби змалювати? Хоч би, як веселка, Я всі фарби мала, То любов до татка, Я б не змалювала».

Про значимість тата у вихованні дитини висловлювали діти у «Пісні про тата».. «Таточку-татусю, найрідніший мій. Таточку-татусю, Ти мов оберіг. Таточку-татусю, Ти один такий, Будь же мій татусю, завжди молодий!» Кожен з учасників свята висловлював свою любов до татусів, називаючи їх найкращими у світі, виражали подяку і любов «якого ніколи нікому не віддадуть». 
Школярі розігрували сценку, у якій окреслили значимість батьківського піклування і виховання. Пишалися своїми татусями і дідусями хлопчики, які стверджували, що вони «ми-мужчини, тато й я і робота в нас своя. Ремонтуємо замки, забиваємо гвіздки...

Відчутною участю тата в родинному вихованні були конкурси «Знайди свою дитину», «Заплету я русу косу», «Я - гарний кухар» та інші, у яких батьки демонстрували свої вміння турбуватися про своїх донечок. Особливі слова вдячності онуків, адресовані люблячим дідусям : «Мій сивий, лагідний дідусь, Я до землі тобі вклонюсь. За теплоту твою і ласку, За мудре слово, гарну казку. Ти вчиш нас, як на світі жити, Як один-одного любити. І твій розумний заповіт, Я пам'ятатиму повік».

Насамкінець учасники свята побажали усім рідним, щоб «усім весело жилося, щоб все задумане збулося, щоб здорові всі були, до ста років дожили».
Найхвилюючим моментом свята було вручення дітьми подарунків, які стали приємною несподіванкою для дорослих.

З вуст дітей лунали прохання - звернення до рідних : «Давайте разом триматись будемо цінувати кожну мить, бо лише з вірою в майбутнє у світі варто жить. Будь ласка, посміхніться, дорослі і малі, Лід ненависті розтане від усмішок на землі»».

Не менш важливою для авторів свята-класоводів було спостерігати за яскравим блиском в очах дітей, їх щирістю та неперевершеною радістю батьків. На знак вдячності організаторам свята Валентині Миколаївні та Ірині Іванівні адресовані слова шани і вдячності від батьків, які побачили своїх дітей у стінах школи щасливими, що є найвищою оцінкою учительської праці.

Додав новини news_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]