Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 8

Удар відлиги

Раптове потепління після суворих морозів і сильних снігопадів ще більше ускладнили наше життя. Всі вулиці і бульвари залило водою в буквальному розумінні цього слова. Не в захваті з самого ранку були школярі, яким проблематично було дістатися до своїх навчальних закладів. Більшість працівників так і не змогли вчасно потрапити на своє робоче місце. Загальна картина по місту просто жахлива: на віддалених районах переміщення транспорту і людей обмежене або взагалі не можливе, в центральних можна лише переміщатися по холодній воді. Комунальні служби вийшли на очищення Олевська, але і вони не в змозі щось кардинально змінити.
Ми спробували взяти інтерв’ю в олевчан, які на собі відчули сильний удар відлиги.
Віктор, автомобіліст:
«Сьогодні зранку я не міг рушити з місця через ожеледицю, а на одному з центральних перехресть ледь в аварію не потрапив. Раджу всім водія і пішоходам бути дуже уважними».
Марина, домогосподарка:

«Ми з дитиною так і не змогли дійти до дитячого садочка. В провулку, через який йшли, дитина промочила ноги, і ми повернулися додому».
Максим, школяр:
«До школи я так і не дійшов. На центральному мосту мене з ніг до голови забризкав автомобіль».
 Управління прогнозування Міністерства з питань надзвичайних ситуацій і Гідрометцентр попереджає про погіршення погодних умов протягом 9-13 грудня. До п’ятниці протримається мокра погода, а вже з суботи температура швидко знижуватиметься.
Додав новини Shura1989
avatar
1
23
жахлива погода
avatar
2
22
Погода жахлива=((( Ніколи не думала що взимку випаде дощ?
avatar
2
21
Loerik
Знаходячись в Житомирі, ти бачиш що робиться в рідному місті, і навіть на рідній вулиці.
avatar
3
20
Да я вижу возле моего дома огромные лужи((((!!
avatar
2
19
kuzmuh
На рахунок Т-75м можна анекдоти складати.
1-5 6-10 11-15 16-20 21-23
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]