Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 9

Україна має талант

Хореографія - мистецтво постановки танцю як послідовності кроків, рухів, фігур для створення найкращого сценічного ефекту. Для одних танці це своєрідний метод відпочинку, для інших самовираження, а для нього – сенс життя. Сьогодні представляємо публіці молодого і дуже талановитого олевського хлопця з особливими здібностями, про які відомо лише вузькому колу осіб. Олексій Ремньов без сумніву є зіркою місцевого масштабу в соціальній мережі «Контакт». Ним милуються, захоплюються, з нього беруть приклад. Він володіє неймовірною пластикою і виконує фантастичні танцювальні рухи.
Нова сторінка в житті Олексія відкрилася весною 2008 року, після того як друзі показали відеоролик танцю тектонік. Саме тоді Олевськом прокотилася епідемія тектоніко манії. Танцювали всі не залежно від віку та статті. Танцювали на дискотеках, шкільних вечорах і масових заходах. Лише він проводив час вдома, щоб вигадати новий, оригінальний рух. Згодом, на одному із позашкільних заходів в Олевській ЗОШ №2, Олексій вийшов на сцену і одним словом «розірвав» присутніх в залі. Незабаром наш герой об’єднав однодумців і з власної ініціативи почали проводити безкоштовні репетиції в приміщенні ЦХЕТУМу. Він навчався сам і навчав інших. Танцювальний колектив під керівництвом Ремньова був видовищним і найоригінальнішим. Олексій опанував декілька напрямків сучасних танців: Electro Dance,  Free Step, Dub Step, Dub Step Illusion.
Цікаво, що за весь цей час, хлопець окрім Олевська ніде не виступав. Дуже дивно, що керівництво району не зацікавлене в тому щоб розкручувати Олексія і його колектив. Тим часом Льоша виявив бажання взяти участь у Всеукраїнському чемпіонаті з Electro Dance, але батьки були проти. Хоча майбутню зірку це не спиняє – він наполегливо працює, удосконалює свою майстерність, і водночас монтує власні відео кліпи для того, щоб хтось запримітив великий талант і запропонував співпрацю.
P.S. Всім користувачам Інтернет-порталу www.vit-ol.com Олексій Ремньов дарую новий танцювальний відео ролик. Надалі планується, що на нашому сайті будуть викладатися відео уроки від Олексія Ремньова.

Додав новини Shura1989
avatar
2
18
Молодчинка круто!
avatar
2
17
Молодець
avatar
1
16
З усіма згоден на 100%!
Льоша, молодець!!!
avatar
1
15
Супер!!!!!!!!!!
Ось які таланти є в нашому славетному містечку!!!!!!!!!!!!!
Льоша молодець!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
1
13
життя нагне кожного, по їх заслугах.
avatar
2
14
ИСТИННУ ГЛАГОЛИШЬ, СЫН МОЙ!!!!!!!!!!!! cool
1-5 6-10 11-15 16-17
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]