Меню
Назад » » 2011 » Березень » 9

Україна нарешті визначилася хто представлятиме її в Німеччині

Переможницею національного відбору Євробачення-2011 визнана Міка Ньютон. Саме вона в травні представить Україну на міжнародному конкурсі Євробачення-2011 в Дюссельдорфі.
Про це повідомили в прес-службі Першого Національного.
Після завершення Національного відбору в суботу 26 лютого, у деяких членів журі виникли сумніви щодо точності голосування, на їхнє прохання, у присутності журналістів, було перераховано протоколи голосування. Однак переможцем все одно виявилася Міка Ньютон.
Наступного дня Перший Національний перерахував результати SMS-голосування, враховуючи правила Європейської мовної спілки (EBU), згідно з якими з одного мобільного телефону зараховується не більше 20 SMS. Незважаючи на перерахунок, переможцем залишилася Міка Ньютон.Водночас, незадоволені результатами національного відбору представника України на Євробачення розмістили в інтернеті петицію до Першого Національного. Після цього НТКУ вирішила провести переголосування за фіналістів відбору на Євробачення. У ньому повинні були взяти участь виконавці, що посіли перші три місця: Міка Ньютон, Злата Огневіч і Джамала.
Однак Джамала, а пізніше і Огневіч, відмовилися брати участь у повторному національному відборі учасника на міжнародний конкурс Євробачення-2011.
Таким чином, Перший Національний назвав Міку Ньютон офіційним переможцем національного відбору на Євробачення.
Додав новини Shura1989
avatar
3
1
Вчасно зрозуміли що другий раз "розвести" невдасться.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]