Меню
Назад » » 2015 » Червень » 15

Укрпошта буде доставляти посилки за добу

Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» має намір всерйоз поборотися за вітчизняний ринок споживчої доставки. Нещодавно перевізник скоротив час доставки товарів з китайських інтернет-магазинів до тижня, а сьогодні стало відомо про наміри Укрпошти доставляти посилки в день відправлення українськими містами.

У майбутньому ця послуга може зацікавити українські інтернет-магазини, які постійно шукають нові способи швидко, дешево і надійно доставити товар покупцеві.

«Прискорена пошта» поки буде доставляти товари адресатам тільки в обласних центрах України. Доставка в рамках одного міста відбувається в день відправлення, а в інший населений пункт товар прийде на наступний день в 12 годин дня.

Адресувати товар можна як особисто в руки одержувачеві, так і на будь-яке відділення поштового зв’язку, яке бере участь у програмі. В обох випадках Укрпошта готова забезпечити найкоротші терміни пересилання.

Вартість відправлення залежить від відстані і ваги посилки. Мінімальний тариф – 38 грн.

Скориставшись новою послугою від Укрпошти, клієнти можуть застрахувати вкладення своїх відправлень, а також відстежити шлях їх проходження на всіх етапах пересилання. Нова послуга передбачає спрощену процедуру прийому та вручення відправлення.
Передає finance.ua
  Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]