Меню
Назад » » 2011 » Березень » 14

Увага, зникли люди! Прохання допомогти у розшуку

Олевським РВ УМВС України в Житомирській області встановлюється місце знаходження гр. Дорошенка Юрія Миколайовича, 09.12.1975 року народження, проживаючого м. Олевськ, вул. Садова 15, Житомирської області, який на початку.2010 року виїхав з дому на заробітки, не повідомивши при цьому своє місце перебування та до теперішнього часу місце знаходження його не відоме.Його прикмети на момент зникнення: на вигляд 30-35 роки зріст 180 см, худорлявої тіло будови, обличчя продовгувате, волосся коротке звивисте, русявого кольору, очі карі, губи тонкі, вуха середні, ніс прямий
Особливі прикмети: особливі прикмети відсутні
Був одягнутий: джинси темного кольору, чорного кольору куртку.
 
Олевським РВ УМВС України в Житомирській області встановлюється місце знаходження  гр. Макарчука Станіслава Анатолійовича, 13.01.1977 року народження, проживаючого с. Андріївка Олевського району, вул. Комарова 5, Житомирської області, який 10.11.2010 року близько 08-ї год. 00 хв. вийшов з будинку свого брата з яким проживав, до лісу та до теперішнього часу місце знаходження його не відоме.Його прикмети на момент зникнення: на вигляд 35-40 роки зріст 178-183 см, худорлявої тіло будови, обличчя продовгувате,волосся коротке чорного кольору, очі карі, губи середні, вуха не прилягаючі середні, ніс великий.
Особливі прикмети: численні шрами на ногах від обмороження, можливі провали в пам’яті, не адекватна поведінка.
Був одягнутий: штани темного кольору, гумові чоботи, зимова куртка темного кольору.При собі документів не мав.
Олевським РВ УМВС України в Житомирській області встановлюється місце знаходження гр. Скрита Павла Володимировича, 15.02.1980 року народження, проживаючого с. Радовель Олевського району, вул. Комсомольська 21, Житомирської області, який 11.02.2011 року близько 12-ї год. 00 хв. поїхав до м. Олевськ до теперішнього часу місце знаходження його не відоме.Його прикмети на момент зникнення: на вигляд 30-35 роки зріст 165-170 см, худорлявої тіло будови, обличчя продовгувате,волосся коротке русявого кольору, очі сіро - блакитні, губи середні, вуха прилягаючі середні, ніс не великий.
Особливі прикмети: садно над лівою бровою
Був одягнутий: джинси синього кольору, чоловічі ботинки, зимова балоньєва куртка чорного кольору, чорна в’язана шапка.При собі документів не мав.

Олевським РВ УМВС України в Житомирській області розшукується безвісті зниклий гр. Торгонський Сергій Петрович 14.04.1978 року народження, уродженець та житель  м.Олевськ вул. Кооперативна, 6 Житомирської області, українець, громадянин України, освіта середня, раніше не судимий, працюючий кочегаром ДП «Олевське лісове господарство». Останнє встановлене місце перебування м. Олевськ.Який 15.01.2011 року пішов з роботи (ДП «Олевське лісове господарство») що в м. Олевськ у невідомому напрямку і до теперішнього часу його місцезнаходження не відоме.
Його прикмети: на вигляд 30-33 роки зріст 173-175 см, худорлявої тілобудови, обличчя овальне, волосся коротке русяве, очі сірого кольору, губи середні, вуха відтопирені середні, ніс середній.
Особливі прикмети: на тулубі має два шрами, один по центру живота згори до низу, залишився після операції по видаленню язви шлунка, інший з правого боку, залишився після операції по видаленню апендициту.

Олевським РВ УМВС України в Житомирській області розшукується безвісті зниклий гр. Дворак Євгеній Миколайович 20 квітня 1985 року народження, уродженець та житель с. Тепениця Олевського району, вул. Садова, 11, Житомирської області, українець, громадянин України, освіта середня, раніше не судимий, непрацюючий Останнє встановлене місце перебування с. Тепениця Олевського району. Який 02.01.2011 року пішов з дому у невідомому напрямку і до теперішнього часу його місцезнаходження не відоме.
Його прикмети: на вигляд 25-28 років, зріст 180-182 см, худорлявої тілобудови, обличчя овальне, волосся коротке русяве, очі сірого кольору, губи середні, вуха прилягаючі, середньої велечини, ніс середній.
Особливі прикмети: на лівій нозі маються рубці після проведення операцій по видаленню вен.
Олевським РВ УМВС України в Житомирській області встановлюється місце знаходження гр. Рубанського Володимира Семеновича, жителя с. Хмелівка, який 29.11.2008 року пішов у ліс по гриби поблизу с. Хмелівка та до теперішнього часу місце знаходження його не відоме.Його прикмети на момент зникнення: на вигляд 45-50 роки зріст 175-178 см, середньої тіло будови, обличчя продовгувате,волосся коротке чорного кольору, очі карі, губи середні, вуха прилягаючі середні, ніс не великий.
Особливі прикмети: ніс деформований зігнутий в право, чи має татуювання, шрами, інші особливі прикмети – невідомо.
Був одягнутий: шапку чорного кольору,коричневу дубльонку, темні штани та світлу кофту зі змійкою та чорні полуботинки.При собі документів не мав.
 
Якщо вам щось відомо про місцезнаходження зниклих громадян, просимо поінформувати Олевський РВ УМВС за адресою: м. Олевськ, вул. З.Космодемянської, 2. тел.2-24-73,2-23-56.
Додав новини Shura1989
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]