Меню
Назад » » 2011 » Січень » 11

В 2010 році в Олевському районі сталося 120 пожеж

Протягом 2010 року на території Олевського району виникло 120 пожеж, з яких 114 в житловому секторі та 6 пожеж на підконтрольних об’єктах. Збитки від пожеж складають 812231 грн. Загальна кількість пожеж в порівнянні з 2009 роком збільшилася на 46%, а сума збитків на 142,9%.
На території Олевського району у вогні загинуло десять громадян в тому числі одна дитина. В порівнянні з аналогічним періодом 2009 року на території району у вогні загинуло шість громадян в тому числі троє дітей.
Основними причинами загибелі громадян є необережне поводження з вогнем, порушення правил обладнання та експлуатації електроустановок, порушення правил пожежної безпеки пічного опалення.
Найбільша кількість пожеж протягом 2010 року виникла на території Олевської міської ради – 32 пожежі.

Керівництво Олевського РВ ГУ МНС Україги в Житомирській області радить всім громадянам дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки та не ризикувати власним життям.
Офіційна інформація журналісту Олевського Інтернет-порталу www.vit-ol.com надана заступником начальника відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Олевського РВ ГУ МНС України в Житомирській області В.Ф. Гришенчуком.
Додав новини Shura1989
avatar
1
5
Від лиха ніхто незастрахований, тому випадковість, певні помилки людини можливі.
avatar
2
4
Не знаю як хто працює, але статистика вражає.
120 пожеж!!! це ж повний піпец angry
avatar
3
3
Так, не може не погодитись, щодо достатньої обладнаності пожежної частини Олевська. І завдяки цьому ефективність роботи пожежників повинна збільшитись, але на жаль я не помічав цього, коли був свідком їх роботи. Певний непрофесіоналізм, страх о очах молодих рятувальників і, можливо, певна байдужість до їх роботи, до людей викликає такі жертви, збитки. Я впевнений, що сума збитків на багато більша.
avatar
1
2
Жах...
avatar
2
1
Із двох нових, модернізованих пожежних автомобілів АЦ-40, переобладнаних на базі автомобіля ЗіЛ-130 Прилуцьким пожежним заводом у справжні сучасні бойові машини, які отримала у 2009 році Житомирська область, одна потрапила в Олевськ. Вартість автомобіля становить 950 тис.грн.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]