Меню
Назад » » 2011 » Травень » 7

В центрі Олевська ковані лавки

На передодні великого свята -  Дня Перемоги жителям та гостям Олевська було зроблено досить приємний подарунок. Спільними зусиллями Олевської міської ради та приватного підприємця Хланя Велерія на головній площі міста з'явилося 7 сучасних лав для сидіння.
Шість з них встановлено на самій площі, ще одна – на зупинці поруч з банком.Нові ковані лавки встановлювали протягом двох днів. Лавки приварюють до металічного кріплення, щоб їх не покрали. Коли всі ніжки приварені, робітники забетоновують, а потім кладуть облицювальну плитку.Красу та функціональність сидячих місць ми вже встигли оцінити. Як пояснюють самі робітники, лавки спроектовані таким чином, щоб людина будь-якого віку себе комфортно почувала.Варто зазначити, що це не перша допомога Валерія Хланя, яка сприяла покращенню благоустрою міста. В кінці 2010 та на початку 2011 за сприяння вищезгаданого мецената та мера Олевська Анатолія Васильовича Повара було покладено бруківку по вулиці Зої Космодемянської та Привокзальній.


Додав новини news_kor
avatar
1
13
Мені здається там влітку сидіти ніхто не буде, жарко і тіньку немає. А от поремонтувати лавочки в парку не завадило б. З бульваром Афганців згодна. І дерев там немає і лавочок також sad
avatar
1
12
Супер
avatar
1
11
А мне тоже нравится!Если вспомнить какими были эти места 13 лет назад,то даже сравнивать не с чем...Я думаю,надо радоваться,что в Олевске происходят такие изменения.А что до пыли и газов,то это теперь везде,ни в глухом же лесу теперь ставить такие лавочки(чтоб не нанюхаться!!!)
avatar
-2
8
ПОЗОР angry
avatar
1
9
Проаргументуй!
avatar
-2
7
нда!!!!!(((((( Цікаво, а хто на тих лавках сидіти то буде????? Посеред площі)))) Вдихати вихлопні гази, ні тобі тіні, да взагалі нічого.Зато будем милуватись красою рідного міста))) Зато в парку- супер лавочки)))))
Р.S. Читаєш попередні коментарії, аж плюватись хочеться(((( (це людиням з вищою освітою)
avatar
1
10
Час покаже...
1-5 6-10
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]