Меню
Назад » » 2011 » Березень » 16

В Новоград-Волинському відкрили кінотеатр

В місті Новоград-Волинський на другому поверсі кінотеатру імені Щорса з 7 березня розпочав роботу кінозал на 60 глядачів. 12 березня відбулося його урочиста презентація. На безкоштовний перегляд широкоформатного кінофільму були запрошені почесні гості – депутати та посадовці міської ради, представники громадської організації ветеранів, місцеві ЗМІ. Після 13 років перерви наважився повернути приміщенню, де працюють до 10 різних орендарів, статус кінотеатру один із молодих місцевих приватних підприємців Руслан Власюк – повідомляє прес-служба Новоград-Волинської мерії.
Два роки тривав збір різних дозвільних документів і відтепер декілька разів на тиждень вечорами за досить пристойну ціну квитка – 10-15 грн. – новоград-волинці зможуть переглядати ліцензовану в Україні відеопродукцію.
Звичайно, у доцільності даного відкриття ніхто не сумнівається, тому що шестидесяти місний зал у співвідношенні з населенням в 60 000 мешканців, не так і багато. Згадаємо, як в далеких 90-х, в десятитисячному Олевську на кіносеанси був ажіотаж. Але чи сьогодні хтось захоче інвестувати гроші на відкриття Олевського кінотеатру, питання відкрите.
Додав новини Shura1989
avatar
0
3
Ще коли вчився в Новограді, там був сучасний кінотеатр на 60 місць.

А ажіотаж був в олевську, коли не було Інтернету, домашніх кінотеатрів, ДВД, та й 15 тис. евро не окупляться і за 2 роки!

avatar
1
2
Кінотеатр? У Нас? Напевно для деяких людей краще буде ще одне кафе чи бар! Я готова допомогти фінансово тільки, де ж його вже відкрити?
avatar
1
1
Цікаво скільки коштуватиме білет!!! На рахунок того чи скоро відкриється в Нас кінотеатр, мабуть не скоро, хоча на цьому заробляють не маленькі гроші!!!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]