Меню
Назад » » 2015 » Червень » 29

В Олевському районі назрівають кадрові зміни. Хто залишиться без чиновницького крісла?

19 червня голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів виїзну робочу нараду в Олевському районі за участю представників правоохоронних і контролюючих органів. Мета зустрічі – врегулювання ситуації незаконного видобутку бурштину інформує vit-ol.com.

З огляду на численні звинувачення громадян щодо бездіяльності працівників правоохоронних органів, голова облдержадміністрації дав доручення перевірити причетність кожного працівника органів УМВС, СБУ та прокуратури до прикривання незаконного видобутку бурштину, а голові Держгеокадастру надати інформацію про усі виділені земельні ділянки на території Олевського району за період 2014-2015 р.

«У разі встановлення порушень законодавства або нецільового використання  земель прошу зробити  кадрові висновки вже до кінця червня», – наголосив  Сергій Машковський.

Також Сергій Олександрович був невдоволений роботою голови Олевського РДА.
Перш ніж надати слово Василю Невмержицькому, очільник області звинуватив місцеву владу у бездіяльності та промовив про написання заяви на звільнення.

«Це відповідальність місцевої влади. Якщо хтось не вбачає достатньо важелів, не достатньо можливостей, то спокійно можете писати заяву на звільнення та залишити місце і дати його тим хто може щось робити, тому хто буде шукати шляхи вирішення проблеми, а не розповідати нам про моменти які не дають нам право зробити щось.

Я ще раз кажу, що хочу чути варіанти вирішення проблеми, а не причини як цього не можна зробити», - висловив своє обурення Сергій Машковський.
 
Передає Олевський інформаційний сайт
  Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]