Меню
Назад » » 2014 » Липень » 18

В Олевському районі створено громадський фонд

17 липня 2014 року за ініціативи голови районної державної адміністрації Віктора Пилипчука
відбулася зустріч з керівниками підприємств, установ, організацій, приватними підприємцями району щодо підтримки Збройних Сил України, допомоги біженцям та переселенцям з Криму та зі Сходу країни, а також допомоги жителям районів АТО.


За ініціативи громадськості та за сприяння влади в районі створено громадський фонд, завдяки якому олевчани мають змогу допомагати мобілізованим військовослужбовцям Олевщини, надавати фінансову допомогу для підтримки жителів, проживаючих у зоні конфлікту та родинам-переселенцям, що прибувають до нашого краю.

Передусім, представники влади подякували усім жителям району за те, що у такий непростий для країни час ніхто не залишився байдужим до долі наших солдатів, до долі постраждалих родин, які вимушені залишати свої домівки і їхати до чужого краю.
Трагічні події сьогодення об’єднали український народ. Звичайні люди з радістю діляться усім, чим можуть.

Про те, скільки коштів надійшло на рахунок і на що вони були витрачені за дорученням громадського фонду відзвітував заступник голови райдержадміністрації Олександр Ковальчук.

Він доповів, що з моменту створення громадського фонду, починаючи з 20 березня 2014 року на його рахунку закумульовано 98182 гривні. Збережені усі документи по обліку коштів, представниками громадськості ведеться жорсткий контроль за їх використанням. За даними області, Олевський район другий по обсягу надання матеріальної допомоги. За увесь період бойових дій жителями району було зібрано та перераховано на різні рахунки Міноборони більш як 800 тисяч гривень.

Кошти, зібрані громадським фондом витрачалися на автотранспорт для перевезення мобілізованих військовослужбовців до розташування військових частин – 34631 гривень.; на потреби прикордонної служби (пальне, бензопила, колючий дріт) – 11869 гривень; на підтримку особового складу Збройних Сил України (спальні мішки, які витримують температуру до -5 градусів, розгрузки, медикаменти, необхідний інвентар) – 47525 гривень.

Окрім того, надавалася допомога населенню сходу. В рамках формування єдиної гуманітарної допомоги від Житомирської області жителями Олевського району було придбано продуктів харчування на загальну суму 2336 гривень.

Організатори фонду дякують громадам району за допомогу і запевняють, що і надалі допомагатимуть нашим військовим, родинам загиблих героїв та постраждалим переселенцям. «На сьогодні немає ніяких підстав сумніватися в чесності і порядності тих людей, які взяли на себе цю нелегку ношу», - говорить Олександр Станіславович про організаторів громадського фонду.  

Але на даний час на рахунку залишилося 1921 гривень. В ході зустрічі керівники району звернулися до учасників зібрання з проханням допомогти зібрати кошти аби забезпечити наших військових засобами захисту – це єдине, про що сьогодні просять наші солдати.  
Тому знову звертаємося до небайдужих людей:
 
Дорогі земляки!
Хто готовий надати фінансову допомогу для підтримки військовослужбовців Олевщини, жителів, проживаючих у зоні конфлікту та родинам-переселенцям, що прибувають до нашого краю, просимо перерахувати кошти за реквізитами:
 
Р/р №26005055913327,
ПАТ «Приватбанк»,
МФО 305299
ЄДРПОУ 2306009032
ФОП Юськов Анатолій Лаврентійович  
м.Олевськ, вул. Промислова, 27, тел.2-32-09

Джерело : Олевська РДА Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]