Меню
Назад » » 2012 » Травень » 19

В Олевську абітурієнти здавали ЗНО з географії

Сьогодні вперше від 2009 року на базі шкіл Олевського району абітурієнти проходили зовнішнє незалежне оцінювання з географії.
Нагадаємо, що минулі роки діти Олевського району здавали основні предмети в сусідньому Ємільчинському районі, а окремі дисципліни - в Коростенському.
215 офіційно зареєстрованих абітурієнтів з Олевського та Ємільчинського районів 19 травня складали тест з географії в приміщенні Олевської ЗОШ №3.

Проте на відмінну від інших років, заходи щодо перевірки самих абітурієнтів дещо посилили. Зокрема у приміщенні школи спеціалізована охорона перевіряла майбутніх студентів металошукачами. Зі слів відповідальних осіб, робилося це для того, щоб ніхто не зміг пронести спеціальні технічні засоби: мобілки, планшети та смартфони. Мовляв, за законом в усіх мають бути рівні можливості для здачі ЗНО.Щодо інцидентів, які сталися ще до початку тестування, слід виділити історію з тепеницькою випускницею. При перевірці документів, інструктор попросив дівчину пред’явити паспорт, якого з собою, нажаль, вона не мала. Рознервувавшись, абітурієнтка поїхала додому, проте до початку тестування не встигла. Двері школи на вхід закрилися відповідно до регламенту проведення ЗНО: рівно о 10 годині 50 хвилин…
Здавалося б дрібниця, лише 1 документ, але його відсутність може коштувати вступу до вишу 2012 року.

Тому звертаємо Вашу увагу на те, що в день проведення зовнішнього незалежного оцінювання з того чи іншого предмета абітурієнт повинен мати при собі документи, які необхідно пред’явити на вході до пункту тестування:
- сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
- паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
- запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності одного з вищезазначених документів або пред’явлення їхніх копій абітурієнт до пункту тестування не допускається.
При собі потрібно мати дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.
Рекомендуємо Вам заздалегідь опрацювати маршрути доїзду до пунктів тестування.
Нагадуємо, що початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11.00. Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50.
Додав новини news_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]