Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 25

Вечір присвячений 140-річчю Лесі Українки у Варварівській школі

     У Варварівській ЗОШ відбувся вечір присвячений 140 геніальній поетесі, яку називають дочкою Прометея за її художнє слово, сповнене волелюбності й оптимізму, за силу духу і романтичність її непересічної особистості - Лесі Українки. Народилася вона 25 лютого 1871 року в місті Зв’ягелі (сучасна назва Новоград-Волинський), в сім’ї інтелегентів. Хоч життя поетеси було дуже важким, але незважаючи на всі недуги вона написала багато творів, які зараз радують та надихають наше життя. Першим твором Лесі Українки був вірш «Надія», який вона написала в дев’ять років і посвятила тітці.  
      У нашій школі проходив тиждень вшанування пам'яті Лесі Українки. У рамках тижня було проведено конкурси на кращий малюнок, плакат, написані вірші та твір до творчості поетеси. Під час літературного читання було поставлено інсценізації до творів землячки. Незважаючи на хвилювання виступаючих, захід видався дуже гарним та святковим, глядачам сподобалася постановка, тому глядачі не шкодували оплесків вдячності.       Найактивнішими учасниками цього дійства були учні 7-го і 8-го класів та 1-і, 5-і та 6-і класи читали вірші. Разом з тим було проведено конкурс декламаторів поезії Лесі Українки, найкращий плакат та написаний твір на тему «За що я шаную Лесю Українку.     Ми сплели віночок з наших рідних, запашних квітів, який посвятили нашій рідній українській талановитій поетесі.
Це дійство організував вчитель української мови та літератури Бідюк Анатолій Степенович.    
Додав новини Julia
avatar
1
6
дякую=))))))
avatar
2
5
Огромное спасибо за море позитива!Как будто снова побывала в стенах этой школы,в Варваровке!И даже,увидела на фото свою давнюю подругу!!!УРА!!!Всем Варваровцем огромный привет!
avatar
3
4
У цій школі дійсно працюють творчі педагоги!На високому рівні тут відбувся семінар учителів світової літератури 24 лютого(звіт Юлії Валеріївни).Приємно бачити дійсно творчість дітей і педколективу!!!Успіхів вам!!!
avatar
4
3
Творчі вечори у Варварівській школі завжди проходили на високому рівні. Юлія Валеріївна - заступник директора по виховній роботі- творча і ініціативна особистість, під її керівництвом школа ніби набралась нових сил. Результати виливаються у таких вечорах....
avatar
3
2
Фотографії з свята можете побачити тут http://vit-ol.com/photo....37= )))))
1-5 6-6
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]