Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 20

Вибори в Білорусі суттєво вплинули на доходи підприємців Олевська

Програшним днем видався недільний робочий день для приватних підприємців, які здійснюють торгівлю на території Олевського кооперативного ринку. І це не тому, що більшість олевчан планує з економити кошти перед новорічними святами або зовсім не отримали заробітної плати. Справа в тому, що білоруси, які щотижня приїжджають до Олевська за покупками, залишилися вдома у зв’язку з виборами президента Білорусі. Саме заможні закордонні гості складають майже половину виручених від продажу товарів, що реалізуються в неділю на території Олевського кооперативного ринку і більшості магазинів.
Користуючись нагодою ми вирішили дізнатися думку людей, які займаються підприємницькою діяльністю.
Валерій, ПП м. Рівне:
«Ми з дружиною приїхали до Олевська за дуже складних погодних умов. Останніх три тижні верхній зимовий одяг продавався на «ура», а сьогодні продали лише 4 одиниці товару».
Юлія, м. Сарни:
«День видався не вдалим, виручка ледве покриває затрати на проїзд в обидві сторони. Плюс до всього дуже застудилась. Про вибори в Білорусі не чула, тому і приїхала».

    Не зважаючи на такий розклад подій, по великому рахунку ніхто не засмучується і припиняти торгувати в Олевську не збирається. А тим часом в наших сусідів триває підрахунок голосів, де за попередніми даними перемагає нині діючий президент Олександр Лукашенко, який має близько 75% голосів виборців.   
Додав новини Shura1989
avatar
2
17
Не слухайте нікого, білоруси роблять нашим торгашам основні бабоси, всі прикордонні містечка гарно на них заробляють. Ну і звісно ціни також завищені, може не так як деякі думають але все одно. Деякі, навіть, спеціально білорусам кажуть одну ціну а нашим іншу.
avatar
-1
16
Міжнародна спільнота засудила вибори в Білорусії, та признала їх недемократичний перебіг!
avatar
2
15
ну.... то ще не ясно, в тоталітарній країні, тому що говорять краще не вірити. Зате роботу провокаторів було видно дуже добре.
avatar
1
14
Бачив відео, і напряму спілкувався зі знайомими з Лєльчиць... кажуть, що то все сплановано бандитами
avatar
2
13
а ви прикіньте, вони ще навіть не задоволені результатами)
1-5 6-10 11-15 16-16
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]