Меню
Назад » » 2014 » Липень » 28

Відчути на собі що таке військова справа змогли 20 молодих учасників із різних куточків України

Впродовж чотирьох днів Олевщиною крокувала Всеукраїнська військово-патріотична акція «ШКОЛА ВИЖИВАННЯ»
Відчути на собі що таке військова справа змогли 20 молодих учасників із різних куточків України.
Маршрут військово-патріотичного збору «Школа виживання» проходив стежками партизанської слави Олевщини.


Організаторами проекту виступили Всеукраїнська громадська організація «Громадський Рух «За Майбутнє» та Міністерство оборони України.
 Це вже не перший захід, який вони спільно проводять з метою патріотичного виховання української молоді та популяризації військової служби у Збройних Силах України.

Як зазначив керівник заходу Михайло Харечко, мета цього проекту – патріотичне та морально-етичне виховання молоді. А ще формування здорового способу життя та розвиток фізичного і творчого потенціалу підростаючого покоління.«Щороку ми отримуємо все більше заявок на участь в таких заходах.Цього року майже 10 тисяч молодих людей виявили бажання взяти участь у нашому проекті.
 Дівчатам і юнакам це цікаво. Сьогодні це дуже актуально», - говорить командир військово-патріотичного збору Михайло Харечко.

Впродовж чотирьох днів молодь змагалася за перемогу в умовах лісистої місцевості просто неба. Подолання психологічної смуги перешкод, проведення конкурсів «Дньовка» та «Похідна кухня», відбиття раптових нападів противника, подолання водної перешкоди, виконання нормативів з військової топографії, медичної підготовки та захисту від зброї масового ураження – ось далеко не весь перелік конкурсних завдань.

Окрім того, учасників збору чекала патріотична вікторина за тематикою військово-партизанського руху, цікаві екскурсії, конкурси, концерт за участю воїнів-афганців.
У день завершення акції, 26 липня, юні патріоти вшанували пам'ять спалених і розстріляних копищан на братській могилі у селі Копище.
 
Військова справа нелегка. Стати захисником Вітчизни зможе не кожний. Для цього треба мати такі якості як хоробрість, зібраність, патріотизм, дисциплінованість тощо.
Саме тому, щоб молодь розуміла що таке професія військовослужбовець і проводяться такі військово-патріотичні збори.
Під час таких заходів хлопці і дівчата можуть показати свої здібності, позмагатися та знайти справжніх друзів. Олевчани завжди радо вітають учасників змагань і гордяться, що саме стежками партизанської слави Олевщини традиційно проходить маршрут «Школи виживання».

Джерело : Олевська РДА Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]