Меню
Назад » » 2014 » Червень » 24

Відродження спортивної та матеріальної бази стадіону

Звернення виконкому Олевської районної федерації футболу та РО ВФСТ «Колос» до керівників організацій, приватних підприємців та громадян.

На сьогоднішній день на футбольні зустрічі на районний стадіон «Колос» м. Олевськ приходять сотні  людей, десятки молодих людей кожного дня займаються спортом. І це завдяки тому, що стадіон, який впродовж багатьох років був занедбаний, приводиться до належного стану.
Сьогодні почалося відродження його спортивної та матеріальної бази.

Непорозуміння, яке більше двох років тривало між районною та міською владою, не дало можливості профінансувати реконструкцію стадіону з коштів районного бюджету та коштів державної субвенції. Рішенням сесії районної ради стадіон передано на баланс Олевської ДЮСШ.
Виготовлено свідоцтво на право власності.

Виконані основні роботи по облаштуванню футбольного поля, реконструюються трибуни та роздягальні, але, на жаль, для приведення стадіону в належний стан необхідні кошти та матеріали: водяна помпа (без поливу вигорить свіже посаджена трава), машинка для підстрижки газону (раз на тиждень), електричний провід та освітлювальні прожектори, а також - фарба, цемент, цвяхи, дошки (25 мм).
Просимо всіх небайдужих людей допомогти завершити ремонт стадіону.

 Контактний телефон:
 067 74 11 87 70.
Будемо вдячні за розуміння та підтримку.

з газети "Незалежна" від 20.06.2014 Додав новини vitol
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]