Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 1

Військові навчання поблизу Олевська

Робоча група, що прибула з Генерального штабу Збройних Сил України перевіряла рівень спроможності механізованої бригади та розвідувального батальйону, що дислокуються в м. Новоград Волинському, виконувати завдання за призначенням.

Для виконання поставленої задачі необхідно було здійснити марш у визначений район та знешкодити «умовного противника».
Для руху колони автомобільної техніки проблем з маршем майже не було, а от для гусеничної техніки  по маршруту руху – водна перешкода.

Особовий склад - солдати строкової служби понтонно-мостової роти  інженерного полку на чолі з  командиром полковником Миколою Борисовим з поставленою задачею справились на відмінно. Понтонно-мостова переправа довжиною 100 метрів через річку Случ була наведена найкоротший проміжок часу і  у визначений час колона бронетехніки у кількості більш ніж 30 одиниць подолала водну перешкоду.
За словами командира армійського корпусу генерал-майора Віктора Муженка наведення переправи в зимових умовах відпрацьовувалося вперше не тільки в армійському корпусі, але і в Збройних Сил  України загалом.

«Хвилювання було присутнє до останньої хвилини, до  того моменту – коли остання машина з колони не подолала водну перешкоду. Я задоволений діями своїх підлеглих. », - сказав командир корпусу.
Загалом до виконання завдань в ході підготовки та проведення маршу було задіяно близько 150 одиниць техніки та більше 400 військовослужбовців.
Додав новини Shura1989
avatar
1
1
На передостанньому фото - враження, певно, незабутні. Кому довелось так поїздити - поділіться!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]