Меню
Назад » » 2011 » Травень » 30

Випускний вечір Олевської ЗОШ №2

Незрівнянний та неперевершений випускний вечір днями організували випускники Олевської загальноосвітньої школи №2. Казковий і водночас не простий за рівнем складності вальс з перших секунд заполонив глядачів та змусив їх аплодувати стоячи.31 вчорашній учень цього весняного вечора ще раз нагадав про себе… Яскраво нагадали і подякували своїм наставникам за проведені в школі щасливі роки, та з допомогою молодших школярів пригадали як все розпочиналося.«Одного вересневого ранку дехто з радістю та завзяттям, дехто з острахом та сльозами на очах, прийшли до школи. Вас зустріла усміхнена та красива перша вчителька.
Це вона взяла ваші тендітні рученята і повела за собою у чарівний світ знань, такий складний і незвіданий. Це на неї, добру і лагідну, дивилися ви з надією, у неї шукали захисту. Ловили кожне її слово, пильно вдивлялися в очі, шукаючи там відповіді на всі запитання. Тож яким великим, щедрим, добрим і чуйним має бути серце, яке вмістило біль і радість кожного з вас».Після таких приємних слів, вдячні випускники привітали своїх перших вчителів і тих, хто більшу частину свого шкільного часу був поруч, а саме керівника 11- а Мельничук Ірину Анатоліївну та Смолянюк Аллу Іванівну (11-б).


 
Директор школи Бочковський Сергій Володимирович щиро зізнався, що випуск 2011 року один  найкращих в історії навчального закладу. Звісно, з ним важко не погодитися, тому що ці випускники проявили себе лише з кращої сторони. Головним доказом того є шість золотих медалістів, котрі своєю наполегливістю та завзятістю йшли до мети. Хвилюючи моменти не залишили байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, кожне речення випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за щасливі роки проведені в школі. Сльози іскрилися на очах в очах батьків, коли їх діти виконували пісня прощання зі школою.  


Додав новини news_kor
avatar
1
1
вальс на початку просто був зе бест smile
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]