Меню
Назад » » 2011 » Березень » 12

Вирішення молодіжної проблематики

12 березня в місті Олевськ відбулося засідання Ради Засновників Олевської громадської організації «Креативний загін». Зважаючи на певні обставини, необхідність зібрання полягала у невідкладному вирішенні найважливіших питань, серед яких масштабна активізація молодіжного громадського руху та співпраця з Всеукраїнським молодіжним напрямком «Час молоді».Ознайомившись з теоретичними матеріалами програми «Час молоді», олевські активісти погодилися розробити власну стратегію впливу на можновладців міста, що унеможливить нехтування молодіжних проблем. Реальна програма повинна бути представлена протягом місяця. Варто зазначити, що Олевська громадська організація «Креативний загін» висловила бажання співпрацювати з «Час молоді» і погодилася на те, щоб голова «Креативного загону» Олександр Ніколайчук став координатором напрямку «Час молоді» в Олевському районі.Серед поширення активізації слід виділити ідею залучення старшокласників загальноосвітніх шкіл Олевська та учнів ПТУ до громадської роботи, особливо розбудови Олевського міського пляжу.
Серед інших цікавих питань стало обговорення програми «Патріот поліського краю», проект якої 11 березня був офіційно затверджений депутатами районної ради. Справа в тому, що програма з військово-патріотичного виховання молоді на 2011-2015 роки розроблена відділами освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури та туризму, райвійськкоматом, та навіть районною організацією ветеранів війни та праці без відома молодіжних громадських організацій. Дивує те, що ніхто з молоді навіть не чув про розробку проекту, дізналися лише на сесії районної ради.На запитання: «Чому не враховувалася думка та зауваження молоді?», начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту відповів, що просто забули проінформувати. Цікаво, забули чи свідомо проігнорували, відповідь лишається відкритою. Отримавши копію матеріалу програми «Патріот поліського краю» члени Олевської громадської організації «Креативний загін» частково її розглянули, та погодилися дати висновок на наступному зібранні, яке запланували провести в поточному місяці.
Додав новини Shura1989
avatar
1
5
їм вже ні перед ким не буде соромно!!!!!!!!!!
avatar
2
4
Зміни роблять люди і для цього потрібно самому ставати владою та працювати на людей, а не на чужу систему. Поляки вигнали окупаційну комуністичну владу, а в нас продовжують обирати перефарбованих комуняк та чекають їхніх обіцянок.
avatar
2
3
І які плани у наших шановних кервників??
avatar
4
2
Наш начальник відділу молоді і спорту зараз дуже переживає за свою дупу і все остальне йому до лампочки,як і всім чиновникам..........
avatar
1
6
+100500
avatar
4
1
Мабуть є вказівка з кремля, "зарницу" будуть відроджувати. Телебачення вже "відродили", на який канал не переключиш скрізь стріляють. Окупантів роблять героями а патріотів бандитами.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]