Меню
Назад » » 2011 » Січень » 6

Вітання з Різдвом Христовим!

Компанія "VITOL" вітає всіх з Різдвом Христовим!
Різдво Христове належить до великих християнських свят, яке церква визначає особливо урочисто. За біблійними свідченнями цього дня народився Син Божий - Ісус Христос, якому люди поклоняються вже не одне тисячоліття. Переддень Різдва - Святвечір (або Багата кутя) починався з появою на небі першої зірки. У цей день піст був особливо суворим. Крім куті на столі обов'язково стояли 12 страв: грибні, ягідні, пиріжки з квасолею чи капустою, смажена риба, борщ з рибою і грибами тощо. Першою починали їсти кутю - найголовнішу обрядову їжу, неодмінний символ різдвяно-новорічних свят. Далі годилося скуштувати всіх страв, запиваючи їх узваром.
Різдво Христове - це свято любові, яка зобов'язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім"ї, нації, держави, всесвіту. Різдво Христове закликає нас шанувати всі творіння Божі, зберігати природу - ріки, поля, ліси, тваринний світ, охороняти їх від винищення й забруднення. У цей надзвичайно складний час становлення нашої держави ми всі повинні пройнятися духом різдвяної любові й будувати нове життя у світлі Христових заповідей і моралі. І нехай оцей всемогутній, преображаючий дух світлого Народження Христового запанує в наших серцях нині, і повсякчас, і на віки вічні! Славимо Його!
 
Додав новини Shura1989
avatar
3
3
НЕХАЙ РІЗДВО У ВИШИВАНЦІ РОЗБУДИТЬ ВАС ЩАСЛИВО ВРАНЦІ І ПРИНЕСЕ У ВАШУ ХАТУ УСМІШКУ,РАДОСТІ БАГАТО,РОЗБУДИТЬ ПРИСПАНІ НАДІЇ,ЗЕРНОМ І ЩАСТЯМ ВАС ЗАСІЄ,ЗІГРІЄ СОНЦЕМ І ЛЮБОВ"Ю І ПОДАРУЄ ВАМ ЗДОРОВ"Я!
avatar
3
2
Яскрава зірочка зійшла,
Свята вечеря підійшла,
кутя, вареники, грибочки,
красоля, риба, огірочки,
нехай лунає в хаті сміх!
З Різдвом Хрестовим Вас усіх вітаю!
avatar
4
1
Вітаю всіх з Різдвом Христовим! Бажаю для Вам душевного спокою, великої любові, щирих почуттів і, щоб це свято, наповнило Вашу душу і тіло гарним настроєм і веселими думками.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]