Меню
Назад » » 2011 » Березень » 16

Визначний день для всього району

26 жовтня 2010 року відбулося урочисте відкриття нового корпусу пологового відділення Олевської ЦРЛ. Того дня на офіційне відкриття до Олевська прибули поважні гості: голова Житомирської облдержадміністрації С.М. Рижук, начальник головного фінансового управління Г.Г. Ємченко, заступник начальника управління охорони здоров’я О.Я. Гусак. В той визначний день, всі одноголосно зазначали про необхідність введення в експлуатацію нового корпусу пологового відділення. Але лише через п’ять місяців по тому, відділення ефективно запрацювало, і в ньому вже народжуються немовлята.

 

Це приміщення будувалося цілих п'ятнадцять років. До цього часу жінки народжували у старому пологовому відділенні ЦРЛ. Однак північне місто нашої області славиться своїми матерями-героїнями, тож цілком логічно, що для продовження цієї славної традиції потрібен новий, добре облаштований пологовий будинок.


Новий стаціонар розрахований на п’ятнадцять місць, а ще має шість ліжок у запасі для хворих на інфекційні хвороби або тих, хто стихійно до Олевська потрапляє. Наприклад, прямо з потягу.


У пологовому відділенні працюють шестеро акушерів-гінекологів, тож дефіциту кадрів немає. Працівники охорони здоров’я розуміють, що для дітей потрібне все найкраще. Тож у пологове відділення закуплене нове обладнання: апарати для штучної вентиляції легень та виходжування немовлят, сповивальні столики з підігрівом та інше. У відділенні всі кабінети, кімнати і пологові зали естетично виглядають, і відповідають всім державним стандартам.


Доречі, 26 жовтня губернатор Житомирської облдержадміністрації Сергій Миколайович Рижук, перед урочистим перерізанням стрічки сказав: «Я бажаю усім матерям і сім’ям області брати приклад з Олевська, бо їх демографічна ситуація дещо краща за інші райони. Наші жінки повинні народжувати в комфортних умовах, а немовлята мають з’являтися на світ у безпечному місці».


Що ж, можна лише приєднатися до привітань, та щиро порадіти за весь Олевський район з відкриттям довгоочікуваного пологового відділення.

Додав новини Shura1989
avatar
2
2
Ну тепер у Олевську буде демографічний вибух, ждемо поповнення у школах району, таки умові для новонароджених і мам, що тільки й народжувати і народжувати...Жаль тільки, що на ніч заставляють і татусів сидіти, коло мами з дитиною...
avatar
3
1
biggrin
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]