Меню
Назад » » 2013 » Лютий » 15

Волейбольна команда «Копище» впевнено перемагає в Олевську

В Олевську відбувся щорічний турнір з волейболу серед чоловічих команд пам'яті нашого земляка Олександра Існюка. 

В турнірі, організаторами якого виступили райдержадміністрація, відділ у справах сім'ї та спорту РДА, районна спілка ветеранів Афганістану, прийняли участь 7 команд нашого району та команда з Рівненщині, поділені на дві групи.

Урочисте відкриття турніру із звучанням гімну України, афганських пісень нагадали присутнім про довгі дев'ять років у далекому Афганістані, через які пройшли десятки тисяч молодих хлопців, не всі з яких повернулися додому. На відкритті турніру виступили заступник голови РДА О.С.Ковальчук, голова районної спілки ветеранів Афганістану А.І.Тимощук, 1-й секретар РК КПУ М.В.Макарчук. 

В першій групі сильнішими виявилися спортсмени села Копище (основна команда) та с.Карпилівка (Рокітнівській район), які переграли команди «Спарта» (м.Олевськ) та с.Варварівка. 

У другій групі команди с.Жубровичі та ВК «Олевськ» випередили спортсменів з с.Копище (молодіжний склад) та с.Лопатичі.

У матчі за 3-є місце молода команда ВК «Олевськ» переграла гостей з Карпилівки -2:0. Переможці двох груп у фінальному матчі виявили найсильнішу команду турніру - нею стала команда з с.Копище, яка здолала суперників з с.Жубровичі - 2:0.

Команда-переможець була нагороджена перехідним кубком імені Олександра Існюка, дипломом І ступеня та матеріальною винагородою (500 грн.), команди, які посіли 2-3 місця, отримали дипломи II та III ступенів та матеріальну винагороду у 350 та 200 грн. відповідно.

Грамотою за «Волю до перемоги» та грошовою винагородою від райкому КПУ була відзначена команда Карпилівки. Грамотою за «Волю до перемоги» організатори турніру відзначили й спортсменів команди  «Копище-2». 

Кращим гравцем змагань визнано Андрія Котика, учня Олевської ЗОШ №2.

Спонсорами турніру виступили: В.М. Гарбовський - шкільний товариш, однокласник Олександра Існюка, П.В. Осипчук - член правління районної організації УСВА, Є.Є. Дубченко, Л.В. Бобровник, В.В. Матвейшин.

Додав новини news_kor
avatar
1
1
Райком КПУ завжди підртимує молодіжні спорт і творчість. Нагадуємо, що 21 лютого о 10:00 в РБК відбудеться 5-й райконкурс "Таланти багатодітної родини", переможці якого 30 березня приймуть участь в обласному конкурсі. А там, дивись і Артек...Запрошуємо усіх небайдужих. Ради діток, політику-в сторону! У квітні-райтурнір з російських шашок. У травні започаткуємо, покищо міський відкритий дворовий турнір з волейболу серед учнівської молоді між командами мікрорайонів "квадрат" і Набережною. Затім - на районний рівень...
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]