Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 19

Вони і грають, і прибирають

Не зважаючи на негоду і поривчастий сильний вітер, у п’ятницю на стадіоні «Колос» зібралися дійсно небайдужі до спорту хлопці, котрі прийшли сюди далеко не тренуватися.
У руках відомі місцеві футболісти тримали граблі, сапки, мішки для сміття. Гравці двох найкращих футбольних команд «Штурм» та «Партизан» прийшли на головний спортивний майданчик міста для того, щоб навести порядок напередодні відповідальних матчів Кубка області «Весна-2011».Як ми вже повідомляли, стан нашого стадіону та прилеглої території давно бажає кращого. Головною причиною тут була і залишається байдужість органів влади до цієї споруди та спорту взагалі, яка активно «компенсується культурою» місцевих вболівальників.
Тож і маємо з одного боку горбате із «залисинами» поле, голі цементні тумби замість лав, повну відсутність будь-яких зручностей, навіть узаконеного електрозабезпечення, а з другого – гори сміття, купи битого скла, безглузді написи.Як вдалося з’ясувати у деяких відповідальних працівників, перспективи стадіону на даний час залишаються туманними.
Тож спортсмени самотужки прибирали сміття, у вивезенні якого посприяла міська рада через «Будпослуги-2».
Варто віддати належне позитивно налаштованим хлопцям, котрі своїми діями подають хороший приклад для наслідування, і тим самим ще раз доводять своє життєве лідерство. Молодці, так тримати!!!     

Додав новини news_kor
avatar
2
7
Молодці! Якщо чекати що хтось прийде та прибере у власному домі, то за сміттям і дому не видно буде.
avatar
1
6
За статтю, Саньок, Дякую!!! smile
Нашим людям, да з їх культурою, прибирай-не прибирай, да "хоча б золотом його все покрий", всеодно знову "напаскудять"!!!
Просто подивіться, що знову починає робиться, звичайно не в таких масштабах, як раніше, на стадіоні!????
Поки людина сама не зрозуміє, що так робити не можна - результату не буде!!!!

P.S. ЯКЩО НЕ ДАЙ БОЖЕ, КОГОСЬ ПІЙМАЄМО ЧИ ПОБАЧИМО, ХТО ЗАСМІЧУЄ і т.д. СТАДІОН, НЕ ВАЖНО ЧОЛОВІЧОЇ ЧИ ЖІНОЧОЇ СТАТІ, БУДЕ ПРИБИРАТИ ВЕСЬ СТАДІОН!!!
ПОВІРТЕ, ПРОСТО УЖЕ НАДОЇЛО "НЯНЬЧАТИСЯ" З УСІМА...!!! angry

avatar
3
5
дааааа се є круто что ви робите таку прекрасну роботу, вам респект !!!!!
avatar
1
4
як би мене попередили я б свою банду теж туди вигнав, а так молодці , от тико Верем пенальти незабив biggrin от повидло
avatar
3
3
Саме обидно що футболісти прибирають, а у адміністрації потім хтось напише що провів уборку стадіона і на це потратив 1000грн((((
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]