Меню
Назад » » 2015 » Липень » 8

Житомир – на 22-му місці у рейтингу найсприятливіших для бізнесу міст в Україні, – Forbes

Місто Житомир опинилося на 22-му місці у рейтингу найсприятливіших для бізнесу міст України – Forbes.

«Рейтинг відображає привабливість українських міст для компаній, які працюють на споживчому ринку. Традиційно в дослідження не входить Київ. Цього року Forbes проаналізував 25 соціально-економічних характеристик у 25-ти обласних центрах і містах із населенням понад 200 000 мешканців. У підсумковому списку немає Полтави, виконком якої єдиний не надав інформацію за запитом Forbes»,– йдеться на сайті видання.

25 показників об’єднані у відповідні шість груп: людський капітал, купівельна спроможність, бізнес-клімат, економічна стійкість, інфраструктура, ділове здоров’я.

Сумарна оцінка Житомира у згаданому рейтингу становить 52 бали. Це дає можливість нашому обласному центру випередити Кременчук, Кіровоград і Ужгород.

Найнижчий показник – п’ять балів – місто Житомир отримало у категорії «Бізнес-клімат». При його визначенні експерти Forbes зважали на розвиненість малого бізнесу (надходження єдиного податку на душу населення в 2014 році), відкритість міста для сторонніх інвесторів (прямі іноземні інвестиції на душу населення в 2014 році).

Ця оцінка є ліпшою, ніж у Маріуполя та Кременчука, однак значно гіршою за дані Львова і Дніпропетровська.

Разом із тим по 11 балів має Житомир у групах «Інфраструктура» (наявність міжнародного аеропорту, кількість міжнародних, національних і регіональних автомобільних доріг, банківських відділень, торговельних центрів, аптек, магазинів побутової техніки та електроніки) та «Ділове здоров’я» (кількість закритих у 2014-му і першому кварталі 2015 року торговельних центрів, банківських відділень, супермаркетів, аптек, магазинів з продажу побутової техніки та електроніки).
Передає zhitomir.today

Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]