Меню
Назад » » 2015 » Червень » 24

Житомирські підприємці обіцяють третій майдан

Перед будівлею облдержадміністрації у Житомирі сьогодні, 24 червня, відбулася акція проти касових апаратів.
Підприємці об’єдналися, аби підтримати протести, які проходять по всій Україні.
Представники малого та середнього бізнесу зібрали підписи під зверненням до голови ОДА Сергія Машковського.
Підприємці занепокоєні тим, що касові апарати змусять їх залишити свій бізнес.

За словами власників кіосків на ринку, вони проводять переоцінку товарів кілька разів на день.
Особливо це стосується овочів, фруктів, мороженої риби та ковбасних виробів.
Така продукція втрачає свої товарні властивості, а тому її вже після обіду відпускають за нижчою ціною. В умовах роботи з касовими апаратами це стане просто неможливим.
До протестувальників вийшли народні депутати від Житомирщини Вадим Кривенко та Борислав Розенблат.
Проте, люди навіть не захотіли слухати народних обранців.
Фразу Борислава Розенблата про те, що депутати голосуватимуть за відтермінування касових апаратів до 2016 року, підприємці просто закидали гаслами «Ганьба!», «Буде майдан!».

Вадим Кривенко та заступник голови обласної ради Руслан Годований взагалі не вийшли на сцену. Кривенко обмежився кількома репліками перед підприємцями про те, що касові апарати все ж потрібні. Один із співорганізаторів акції, голова Асоціації суб‘єктів малого та мікропідприємництва Олександр Романчук розповів: «Ми прагнемо привернути увагу до цієї проблеми органів місцевого самоврядування та суб’єктів підприємницької діяльності. У цьому законі є потужна фінансова і корупційна складова.

Справа втім, що на фірми, які розповсюджують касові апарати, мають вплив люди з оточення Януковича – Арбузов, Клименко та Хомутиннік. Ми написали звернення до голови ОДА, а далі плануємо підготувати лист до народних депутатів від Житомирської області». «Це драконівський закон, який не дає можливості розвиватися дрібним підприємцям. Він просто знищить людей, які орендують приміщення і мають 1-2 працівників. Ми всі зараз займаємося волонтерською діяльністю. Малий бізнес фактично одягає та годує українську армію. Влада думає, що у нас багато запасів, а тому їх треба забрати. Чиновників не обходить те, що на Збройні Сили ми здаємо гроші зі своїх кишень», - стверджує голова ГО «Рух Автомайдан Житомир» Валерій Арушанян. Представники малого та середнього бізнесу вважають, що через фірми людей Януковича, які нав’язують недешеві касові апарати та програмне забезпечення, фінансується війна на сході Україні.

Підприємці принесли під ОДА символічний золотий касовий апарат і повідомили, що вже 30 червня будуть пікетувати під будівлею Верховної Ради.
Передає  http://zhitomir-online.com
  Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]